Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG L90] Pytanie dotyczące instalacji Omniswitch


poprostubartek

Pytanie

Cześć Wszystkim,

 

parę dni temu pobrałem ze strony xda paczkę zip omniswitch i zainstalowałem ją poprzez cwm. Niestety aplikacja cały czas była zamykana, nastręczało to dużo problemów i musiałem przeinstalować cm13. Zna ktoś sposób jak poprawnie to doinstalować?? Próbowałem według instrukcji na necie przy użyciu lucky patcher, ale to też nie działało. Pomyślałem jeszcze o użyciu flashify i opcji flash zip file. Będzie to działać bo nie mam ochoty znowu robić pełnego wipe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Teraz, DaRkShAdOw napisał:

Właśnie tam pobierałem, a na podstawie tego http://nexus5.wonderhowto.com/how-to/install-omniswitch-for-streamlined-multitasking-your-nexus-5-0155506/ próbowałem wgrać i się wysypywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiesz co ci powiem? To że coś jest przeportowane na np. cm11 czy 12 czy 13 nie oznacza, że koniecznie musi działać. Sam nie raz się spotkałem z takim przypadkiem. Wszystkim działa a u mnie... wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 minuty temu, DaRkShAdOw napisał:

Wiesz co ci powiem? To że coś jest przeportowane na np. cm11 czy 12 czy 13 nie oznacza, że koniecznie musi działać. Sam nie raz się spotkałem z takim przypadkiem. Wszystkim działa a u mnie... wiadomo.

Jest zatem sens wrzucać to we flashify??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na cm 13 może nie działać. A na RR działa gdyż to inny rom.  On tylko bazuje na cm ;)

Raczej wątpię by działało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności