Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Jaki telefon do 700 zł ?


L0LEK

Pytanie

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Lg G2 fajne systemy, łatwość rootowania, dobre podzespoły, korzystne gabaryty z 5,2" wyświetlaczem ips full hd (bardzo cienkie ramki)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

G3 za 700zł? To chyba ten koreański, bo europejskie na pewno tyle nie kosztują.

 

Ogólnie ja bym wybierał pomiędzy Nexusem, a G2.

Nexus na plus ma czysty android, co jest zaletą gdy np. nie lubisz się bawić w modowanie telefonu i wgrywanie np aosp czy cm, a nakładki producenta Ci nie odpowiadają, z kolei G2 jest po prostu lepszy jeśli chodzi o całokształt jak dla mnie.

Dlaczego od razu odrzucam Z1C? Kwestia gustu, dla mnie ma po prostu zbyt mały wświetlacz, chociaż nie przeczę, to świetny telefon. Na pewno ma najlepszy aparat spośród tej trójki, wydajnościowo także podejrzewam, że przebija nieco G2 z racji mniejszej rozdzielczości ekranu (720p vs 1080p przy tym samym układzie snap 800). Moim zdaniem wygrywa również, jeżeli chodzi o stylistykę i wykonanie. Na plus też obecność slotu na kartę pamięci. Ja jednak jakbym już miał wybierać Z1C, to wolałbym poszukać Z1, bo po prostu jej ekran bardziej mi odpowiada. ;) 

 

Takżę, musisz odpowiedzieć sobie na jedno pytanie, czy wolisz mieć telefon o kompaktowych rozmiarach, czy też wolisz coś nieco większego. ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to mi pomogłeś ? wydaje mi się ze G3 będzie dobrym wyborem ? ewentualnie g2 lub z1 compact jezeli nie znajdę ładnej G3 w dobrym stanie ? a tak wg G3 za 700 zł żaden problem ? przed chwila kumpel mi napisał ze ma do sprzedania za 600 zł cena niska bo nie ma pudełka ale ma fakturę ? wiec dla chcącego nic trudnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to bierz G3! (: znajoma ma, są dwie wady - duży wyświetlacz lecz grube ramki, przez to telefon robi sie auyomatycznie większy, bateria słabo trzyma przy rodzelczości 2k :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Go dostał nawet andka 6.0 od LG.  Wsparcie ma i działa dobrze. Szwagier ma,  jest zadowolony. Czego chcieć więcej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności