Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Tab 2] Problem po instalacji paczki gapps


orelikon

Pytanie

Witam mój tablet tab2 10.1 jakis czas temu po przez błąd z trebuchet musiałem wgrać odnowa cm 12, problem w tym że po każdej udanej instalacji cm żaden sciągniety gaps nie chce działąć za każdym razem wyskakuje jakiś błąd. Czy jest jakis konkretny  powód dlaczego gapsy nie chcą działać? czy są jakieś sposoby na sprawdzenie kompatybilności cmz gapsami?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jaki masz błąd konkretnie? Gappsy instalujesz od razu razem z CM, czy najpierw uruchamiasz system bez nich? (jeśli tak robisz to przy instalacji gapps musisz ponownie wipe data zrobić).

 

Za mało informacji ogólnie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja na cm 13 muszę robić tak: instlacja cm - wipe cache, dalvik,instalacja gapps - wipe chache, dalvik. Później zainstaluj inny launcher np. Apex, bo trebuchet jest strasznie wadliwy. Gappsy.... Wchodzisz w opengapps.org, wybierasz ARM, 5.0, pico ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
14 minut temu, KoorloPL napisał:

Ja na cm 13 muszę robić tak: instlacja cm - wipe cache, dalvik,instalacja gapps - wipe chache, dalvik. Później zainstaluj inny launcher np. Apex, bo trebuchet jest strasznie wadliwy. Gappsy.... Wchodzisz w opengapps.org, wybierasz ARM, 5.0, pico ;)

ale jak wgrac inny luncher bez gogle sklep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najpierw gappsy a później launcher chociaż ja tam na trebucheta za bardzo nie narzekam.

Najważniejsze właśnie żeby robić po instalacji gapps wipe bo niestety często problemy z nimi są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

wiec tak, gaps pico nie działa wyskakuje błąd po instalacji cm12 i wgraniu innego lunchera i dopiero gapsów też nie działa. Kiedyś już to ze kumplem przerabiałem i po prostu tak jakby trafiliśmy na kompatybilne wersje cmi gapsów ze sobą. Nie czaje czemu poprostu to ze sobą nie chce działąć normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spróbuj sflashować od nowa system z tymi gappsami, oczywiście razem z pełnym wipe.

 

Jak to nic nie da to hmm.. może wina leży w recovery? Jakie masz? Upewnij się czy najnowsza/najbardziej polecana wersja dla Twojego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

wgrałem najnowszego recovery dla mojego sprzętu, wipe wszystko co sie dało prócz pamieci, wgrałem 6.0 reoot spowrotem do twrp wgrałem gapsy pico reboot odpaliłem i hula aż miło sklep i reszta działa jak należy. Dzieki za pomoc temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności