Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Rozwiązany: Zmiana opreratora - który najlepszy??


aloisy

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad zmianą operatora. Aktualnie jestem w T-mobile ale internet 300MB (pakiet) mi nie wystarcza nawet pół miesiąca. Chcę zmienić sam abonament - telefon mnie nie interesuje. Potrzebuję paietu min 1GB ale w rozsądnej cenie. Minut mam o 200 i wystarcza.

Macie jakieś propozycje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Orange można sobie wybrać pakiet pantera z internetem 1 Gb za 89 zł 300 minut do wszystkich z telefonem. Bez telefonu jest więcej promocji jak dodatkowe 500Mb za 0 zł, rozmowy gdzie między 2-gą a 60 minutą nic nie płacisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie telrfon nie interesuje - zawsze sam kupuje ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Chyba play nie znacie :) gdyby każdy miał w play życie byłoby o wiele prostsze :D osobiście w abonamencie na firmę za 27 zł miesięcznie posiadam 5h rozmów do wszystkich, 1,5 miliona smsów również do wszystkich. Tylko właśnie ten internet mógłby Ci nie odpowiadać, bo jest za lekką dopłatą, 100mb miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jest za lekką dopłatą, 100mb miesięcznie.

To ja wolę ten pakiet z 1GB na pokładzie - aktualnie mam 300MB i właśnie dziś się skończy. A pakiet dolicza się 25 każdego miesiąca.

Firmą nie jestem (jeszcze), ale tam jak patrzyłem różnica jest nieznaczna, jedynie telefony w niższych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmą nie jestem (jeszcze), ale tam jak patrzyłem różnica jest nieznaczna, jedynie telefony w niższych cenach.

Na pewno byś znalazł sobie jakąś fajną ofertę z internetem w play :) jeśli nie, to idziesz do najbliższego salonu i Ci przedstawią najkorzystniejsze warunki. But it's your choice ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puki co play jest No.1. Zwłaszcza że dziś pojawiła się oferta internetu za 9,90. Dodatkowo dodajmy że na dniach pojawi się tablet nexus 7 na który oczekuję... może być ciekawie.

Ciekawie co na to konkurencja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja z T-mobile przeszedłem do plusa bo wtedy mieli fajną ofertę. Jak zauważyłem najlepszą ofertę ma najgorsza sieć - orange. To tam są najlepsze fony aktualnie. Plus po akcji Oba Ma, plus powrócił do zdzierstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem w plusie, telefon mam z t-mobile. Taki mix mi się trafił :D

Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności