Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

WINDOWS 7 - bootlop po zmianie podzespołów


KoorloPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Tak jak w temacie. Razem z kuzynem robiliśmy upgrade jego kompa, wymieniliśmy ram, płytę i procesor na nowszy. Podłączamy, komp działa - windows na logo tych "czterech kuleczek" się zawiesza i włącza ponownie. Plz pomocy(;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem wczoraj system na nowo, zainstaowałem steama itd. Dzisiaj wyskakuje bląd ze eksplorator przestał dzialać i komp sie zawiesza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mobo: Msi b85-g43

Ram: 2x4gb Kingston hyperx 1600mhz

Cpu: i5 4460

Psu: thermaltake 700w

Gpu: sapphire radeon r9 270x

Dysk: samsung 500gb

Panowie. W niedalekiej przyszłosci będę także przechodił z mojego blaszaka (dell precison 490 tez ma ddr2) na podobną konfiguracje. Mam 3 dyski co zrobić aby uniknąć bootlopa? Mam bardzo dużo programów, tak więc na nowo systemu nie bd chciał stawiać. Co trzeba zrobić?

Edit: w ciągu kilku dni postawie linuksa na pendrive i zrobię pełny format.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety juz nie mam dostepu do kompa. Myślę że tak sie dzialo, poniewaz ten system był instalowany na starym konfigu opartym o stary procek AMD. W ciągu kilku dni zrobię tak jak mowilem (linkus - format).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robilem tak, (dwa razy) - skutek: nie wszystkie pliki zostały usunięte i ciągle wywalało eksploratora. Już tłumaczyć nie będę, dzięki za pomoc (:

8286b3844fedf5b91d8b6b89f5d7b553.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po formacie z poziomu z instalatora w cmd (da sie w instalatorze włączyć cmd shift+f10 :) ) wywala mi błąd, że instalator nie mógł stworzyć partycji systemowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności