Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Xperia M4 Aqua] Zapomniałem wzoru


macizna

Pytanie

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
11 minut temu, DaRkShAdOw napisał:

ok.. więc pobierz to:

i to:

TYlko wiadomo, dal m4 aqua, dla twojego modelu

Juz mi sie wszystko pobiera gdy mi sie pobierze dam znac :)

 

flashtool pobrany tylko nowsza wersja. Teraz czekam na xperi.

Już mam wszystko pobrane ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, DaRkShAdOw napisał:

wgrałeś?

1.Mam to wgrane ,ale dzisiaj nie dam rady nic zrobić ,ponieważ nie ma mnie w domu. A to jest trudne do zrobienia dam sobie z tym rade ?

2.Byłem w komisie i pan powiedział że musi od nowa wgrywać system i mam zapłacić 30 zł co wy na to ?

17 minut temu, King_Stone_69 napisał:

A nie lepiej przez menager urządzeń android? ?

3.A jak to zrobić przez menager urządzeń android ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

możesz zrobić to za darmo.. i tak nie ma potrzeby wgrywać nowego systemu tylko wyczyścić /data

we flashtoolu wybierasz ten soft i zaznaczasz wszystko co można z tego co pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
7 minut temu, DaRkShAdOw napisał:

możesz zrobić to za darmo.. i tak nie ma potrzeby wgrywać nowego systemu tylko wyczyścić /data

we flashtoolu wybierasz ten soft i zaznaczasz wszystko co można z tego co pamiętam

Ja jak narazie w domu to pobralem i w flashtoolu zakladka tego programu xperi ,i wybralem m4 aqua i moj model pobralem to i nic jeszcze nie zdazylem zrobic. Jezeli mozna to opisal bys krok po kroku :(A pozatym nie chcial bym telefony=u oddawac to tego goscia poniewaz on podobniez czesci firmowe zabiera i wymienia na chinskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
11 minut temu, King_Stone_69 napisał:

To zrób to przez ten menager. Nie musisz mieć apki zainstalowanej na twojej M4 Aqua.

 

ok mam ale nie moge nawet w to kliknac bbo musze odblokowac a jak chce odblokowac to wpisac wzor trzeba. A co sie stanie jak klikne wymaz ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

1.sprobuje

2.jak bym mial to bym tego nie pisal :lol:

wyswietla mi sie ten ekran blokady.Ale nie moge nigdzie wpisac tego hasla co ustawilem

33 minut temu, King_Stone_69 napisał:

 

Hmm... To zainstaluj apke na fonie przez Google Play w przeglądarce.

A nie masz w telefonie opcji na ekranie blokady Zapmniałem wzoru? ?

Mam czarny ekran i na nim kłódkę, napis ,,zablokowany przez  menadżer urzadzen android" i tyle.

Zapomniałem wspomnieć. Jak chce podłączyć telefon przez USB to muszę potwierdzić to na telefonie. Czy to nie będzie przeszkadzać przy tym flashtoolu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności