Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[L3] Brak dzwięków powiadomień i multimediów


Issac2k

Pytanie


Witam wszystkich. Ostatnio kupiłem telefon Lg Swift L3 E400 który sprawuje się naprawdę super! Mam z nim jeden straszliwy problem, nie słyszę dźwięków powiadomień (połączenia, sms-ów, mms-ów i innych) oraz dźwięków multimediów (dźwięków w grach, muzyki). Nic nie dało podłączenie słuchawek (myślałem że wtedy będę słyszął icon_e_wink.gif ) ale jest to samo. Głośnik działa ponieważ normalnie mogę rozmawiać. Co ciekawe podczas rozmowy gdy włączę np: grę dźwięki normalnie grają!

Proszę o pomoc, może problem i jest banalny może nie nie znam się wiec chciał bym was prosić o pomoc icon_e_smile.gif

Dodam jeszcze że mój system to Android 2.3.6 nie modyfikowany nie grzebany, a w ustawieniach dzwięków mam wszystko na maxa. Wczoraj robiłem przywrócenie ustawień fabrycznych ale nic to nie dało. Prosze o pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Oddaj telefon na gwarancji, lub wejdź na stronę producenta i sprawdź czy są jakieś aktualizacje. Osobiście polecam tą pierwszą opcje gdyż takie rzeczy nie są normalne.

Wysłano z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli to problem softowy to da radę go naprawić - ale tracisz gwarancję. Jeżeli zaś hardwareowy to tylko serwis.

Wysłano z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności