Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG E400] Nie działa tryb Download


redmont

Pytanie

Witam, posiadam smartfon LG E400, problemem jest to, że nagle przestał mi działać sklep play, dosłownie. Zresetowałem telefon, ale nadal nic nie pomaga, aplikacja się ładuje, po czym wyskakuje błąd, że apka została niespodziewanie zatrzymana itd. Co mnie zdziwiło, aplikacja nawet po resecie systemu waży 0B, nie wiem, czy to normalne, ale według mnie coś jednak powinna zajmować, w końcu z czegoś się składa. Postanowiłem zmienić soft, ale natknąłem się na kolejny problem. Pobrałem oprogramowanie, sam system, sterowniki do kompa, które się dobrze zainstalowały (mam Windows'a 10), ale telefon nie chcę przejść w tryb DOWNLOAD, przez co nie wykrywa mi urządzenia w programie. Wciskam VOL Down + HOME + POWER, pokazuję się logo Androida i pasek ładowania, ale chwilę potem telefon się resetuje, albo pojawiają się paski jakby nie wiem wyświetlacz był zepsuty i tak samo się resetuje, a potem się normalnie uruchamia. Jestem tym samym w kropce, miał ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat. Jak zakładać temat.

Chcesz naprawić sklep play tak? Wejdź w ustawienia - - > aplikacjie i znajdź sklep play. Musisz wymazać wszystkie dane w tej aplikacji,  usuń konto google w ustawieniach - - > konta i zaloguj się na konto

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do trybu download wchodzisz poprzez trzymanie vol - i + (czyli w praktyce przyciskając przycisk głośności "na środku) i power jednocześnie, następnie podpinasz do usb. Ta kombinacja którą napisałeś to chyba do recovery jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności