Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[LG L3 E400] Jak zrootować sposobem RageAgainstTheCage


See Root!

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko! Jestem na forum nowo upieczony :D i chciałbym to zmienić, więc zaprezentuję poradnik jak zrootować LG L3 za pomocą programu SuperOneClick z opcją RageAgainstTheCage. Na początku ostrzegam, że robicie to na własną odpowiedzialność, ale nie sądze, że uda wam się zepsuć telefon, ponieważ po zrootowaniu smartfon nawet się nie restartuje. Sposób sam testowałem i rezultat pomyślny. :) A więc - do dzieła.
 
1. Wyłączamy antywirusa, ponieważ opcja RageAgainstTheCage jest wykrywana przez antywirusy jako trojan przez rozszerzenie pliku. W rzeczywistości to jest fałszywy alarm, ale jak nie wyłączycie antywirusa to po prostu zablokuje wam pobieranie programu i nici z roota. :)
 
2. Pobieramy program SuperOneClick z RageAgainstTheCage (link za chwilkę ;)). Pliki są spakowane w archiwum zip, więc wyciągamy je - najlepiej na pulpit.
Link do programiku (mój upload :)):

http://www60.zippyshare.com/v/25430465/file.html

3. Wybieramy opcję RageAgainstTheCage w programie - w prawym górnym znajduje się ramka "Exploit:", oczywiście znaznaczamy rageagainstthecage:

1549913.jpeg

 

4. W ustawieniach telefonu wchodzimy w Aplikacje >> Programowanie, a następnie znaznaczamy opcję Debugowanie USB:

 

1549919.jpeg

5. Podpinamy kabel USB do telefonu i komputera i w programie SuperOneClick klikamy "Root":

1549924.jpeg

 

6. Jeśli rootowanie przebiegnie pomyślnie pojawi się okienko z pytaniem czy przetestować roota. Oczywiście klikamy "Tak":

 

1549926.jpeg

 

7. Po teście wyskoczy okienko o tym, że root jest wykonany poprawnie i czy chcesz polecić program. Klikamy "Nie", chyba, że ktoś woli polecić. Następnie zamykamy program SuperOneClick:

1549932.jpeg

 

8. W menu telefonu powinna znajdować się aplikacja "SuperUser":

1549927.jpeg

 

9. Jeżeli jeszcze dalej macie wątpliwości co do wykonania root'a, to zalecam sciągnięcie aplikacji "Terminal Emulator" i wpisanie w niej komendy "su". Jeżeli pod tą komendą wyskoczy znaczek "#" to znaczy, że MAMY ROOTA!!

1549929.jpeg

Link do apki Terminal Emulator:

https://play.google.com/store/apps/details?id=jackpal.androidterm&hl=pl

Mam nadzieję, że pomogłem z rootowaniem telefonu LG L3.

Tylko pamiętacje - po rootowaniu macie całkowitą władzę nad telefonem, więc tylko jeden nie przemyślany ruch i telefon może się zepsuć.

Papa!! :D

Edytowane przez remoten
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wyrzucenie programu na forum - zewnętrzne linki są dopuszczalne do działu download i xda.

Wysłano z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności