Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Czy wiesz, że...?


DaRkShAdOw

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Zakładam ten wątek, abyście mogli się podzielić swoimi odkryciami w Androidzie, jakieś ukryte funkcje itp. Przecież nie każdy zna go od A do Z i niektóre rzeczy mogą się okazać nowością, ale przydającą się na codzień. Może zacznę.. W androidzie 4 gdy na pasku było powiadomienie można było je przytrzymać > informacje o aplikacji i spokojnie ją np. zamknąć, czy wyłączyć powiadomienia,  czy odinstalować bez konieczności szukania jej w liście aplikacji, przydatne szczególnie kiedy mamy ich dużo. Ta opcja została jednak zmieniona w lollipopie teraz możecie tylko zmieniać ustawienia powiadomień danej aplikacji. Jak więc uzyskać dostęp do jej ustawień bez szukania jej jak wspomniałem wcześniej? Wystarczy kliknąć przycisk który pokazuje ostatnio otwarte aplikacje i przytrzymać na ikonce interesującej nas aplikacji. Przyniesie nas to do ustawień skąd można zamknąć, czy wyłączyć powiadomienia,  czy odinstalować daną aplikację.  A czym wy możecie się podzielić? Dodam, że niedawno wyszedł android 6.0 który również może mieć ukryte funkcje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ukryta gra w Lolipopie pod wersją systemu nie jest chyba wielką ciekawostką ale warto napisać :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Easter egg, jest w każdej wersji androida, od 4.0 jest już animowany, od 5.0 to już gra, 6.0 lekko ulepszony z 5.0, a miałem nadzieję na coś nowego, ale masz rację. To też można dodać, daję użytkownikom wolną rękę w dodawaniu tu takowych ciekawostek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dasiek przypiął/eła ten temat

W opcjach programistycznych w CM13 (i9100) zauważyłem opcję do wyświetlania 2 aplikacji obok siebie na ekranie, opcja gdzieś położona jest na dole w opcjach programistycznych, w wcześniejszych CM'ach takiej opcji nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności