Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Trend] Wsparcie CM


toddi

Pytanie

WItam.

Szukam roma najnowszego CM dla GT-S7560 Galaxy Trend. Nie ma go na oficjalnej stronie w repo. Nie wiem na obecną chwile od czego z tym zaczac. Nie znajduje wsparcia. Sciagam z f-droid cyanogenmod installer i wskazuje unsupported device.

Co w tej sytuacji moge zrobic? Jaki rom nadaje sie do tego modelu? Czy ktos ma moze?

 

Co jeszcze potrzebuje? TWRP, Odin i co jeszcze i od czego zaczac?

 

 

Edytowane przez Skuchacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Również posiadałem ten telefon.

Polecam zrootowany stock, wgranie Kernela extreme, droidwall, greenify, Seeder i jedną łatkę do przyspieszenia telefonu.

Co do Recovery, to na tym telefonie zawsze miałem CWM :D

Dodam, że to GT-S7560. @Kitler, to nie Plus... ;) 

Poprawiłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zrootowany stock - czy chodzi o najnowszy Android 6.0 hardened? Czy o cos innego? Jestem nowy w waŧku smartphonów. Zależy mi żeby ten OS był możliwie szybki, z czego nie słynie ani ten model fona ani sam android (bloatware itp.). Czy ta wersja androida jakoś istotnie rózni się od innych/wcześniejszych wersji androida, poza zastosowanie domyślnie SElinux (wiem z doświadczenia, że bardzo komplikuje to korzystanie z urządzenia, nawet stacjowarnego komputera, bo SElinux lubi blokowac co się da). Jak wygląda bedzpieczeństwo tej wersji androida?

 

Czy jakąs alternatywą może być zaintalowanie debiana poprzez Li'debi? Czy da sie ten system zainstalować tak by był on systemem niezależnym w pełni na urządzeniu czy jest on w pełni zależny od androida i pełni rolę aplikacji (maszyny wirtualnej)? Czy takie rozwiązanie ma Waszym zdaniem jakikolwiek sens, poza być może swobodniejszym zarzadzaniem internetem i strukturą katalogów, plikami, aplikacjami .deb, itp.? Co o tym sądzicie?

 

P.S. Jeśli ten sprzęt nie jest najlepszy pod CM, to jaki możecie polećić, ewentualnie by go wymienić by się lepiej nadawał pod CM? Taki podobny cenowo, nie zależy mi na marce, bardziej na niezawodności i funkcjonalności (chętnie bym kupił coś chińskiego lub z serii 'Android One') ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zrootowany stock czyli oryginalny samsungowy system z rootem z tego co wiem nie zainstalujesz tego systemu.. w każdym razie nie słyszałem o takim czymś

Chcialbys chinczyka.. No dobra tanie, ale z drugiej strony cma nie znajdziesz. Ile mozesz maksymalnie wydac na inny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności