Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Jaki smartphone do 600zł ?


nokia1xd

Pytanie

Witam.

 

Chcę kupić sobie telefon najlepiej jak by był nowy. Max cena to 600zł [ew. lekko powyżej]. Czego oczekuje: 

- System Android [najlepiej już lolipop]

- Chcę aby był płynny, nie chcę żeby zaczął lagować po miesiącu

- Wielkość najlepiej  ~5''

- Najlepiej jak by było min. 2GB RAM

 

Nie musi mieć jakieś dobrego aparatu czy dużo pamięci wewnętrznej.

 

Na oku mam jak na razie:

 

-Honor 4c

-Motorola Moto gen. 2/3 (tu niestety 1gb ramu)

-Meizu M2

lub może jakiś Xiaomi czy coś z Xperii/Galaxy?

 

Co możecie polecić ?

 

 

 

Pozdrawiam :)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Więc tak :D za tą cenę warto moto g 2014 niby ma tylko 1 gb ramu lecz telefon radzi sobie bardzo dobrze między innymi przez czystego androida :) Polecam też Xiaomi Redmi Note 2 telefon bardzo dobry jak na swoją cenę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym szukał pośród ok. 2 letnich flagowców Sony, LG czy HTC. Wciąż dobre podzespoły, zwykle nienaganna jakość i dobre wsparcie. Do tego kupując taki sprzęt wiesz, że producent nie szedł na kompromisy, jak np. w przypadku modeli ze średniej półki gdzie masz jakąś mocną stronę kosztem braku czegoś innego, bo budżet... Do tego duża popularność (w przeciwieństwie do wielu chińczyków) gwarantuje zainteresowanie modderów danym modelem, jeśli na tym Ci zależy. Więc jeśli nie masz nic przeciwko używanym modelom, to czemu nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Więc jak masz budżet ~600zł z możliwością lekkiej dopłaty wybrałbym używanego LG G2 (w tej cenie dostaniesz w dobrym stanie egzemplarz), stary flagowiec od LG. Posiada 2GB ramu, ekran 5,2cala full hd, dobra bateria, wpasowuje się w dzisiejsze standardy smartfonów.

 

@ Sam osobiście się rozglądam za tym modelem w podobnej cenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po przeanalizowaniu telefonów zastanawiam się na Xiaomi Redmi Note 2 a LG G2. Wiecie może jak G2 śmiga na lolipopie, jak z baterią itp. ? A jeśli bym się zdecydował na Redmi Note 2 to z jakiej strony najlepiej kupić bo oficjalnie chyba Xiaomi nie sprzedaje swoich telefonów w naszym kraju a na allegro jedna auckja to 700zł a druga to 500zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności