Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony XPeria M] Problemy z ROOT'em na CM 13


ms1021 soluckyxd

Pytanie

Witam niedawno temu zainstalowałem cyanogenmod 13 na telefon Xperia M [Android 6.0 marshmalow] zainstalowałem go przez cwm recovery ostatnio próbowałem zrootować telefon lecz nie mogę ponieważ recovery zamieniło mi się na cyanogenmod gdy instaluje supersu każe mi zaktualizować binaria. Próbowałem lecz po zezwoleniu aplikacji do korzystania z roota telefon odpala się w trybie recovery lecz włącza się to spier****ne recovery od cyanogenmoda. [próbowałem ponownie zaflashować Cmw ale po tym musiałem od nowa zainstalować cyanogenmod gdyż telefon był w tzw boot loop] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

https://forum.cyanmod.pl/index.php?/topic/7029-Jak-przyznać-uprawnienia-ROOT'a?

Po wgraniu Cyanogenmod nadal masz roota. W ustawieniach programisty masz możliwość włączenia i wyłącznia dostępności root

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

 

P.S: Tym razem nie dam Ci warna za wulgaryzmy. Kultura na forum zobowiązuje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
14 minut temu, sebachuck15 napisał:

https://forum.cyanmod.pl/index.php?/topic/7029-Jak-przyznać-uprawnienia-ROOT'a?

 

Po wgraniu Cyanogenmod nadal masz roota. W ustawieniach programisty masz możliwość włączenia i wyłącznia dostępności root

Wiem że mam roota lecz gdy pobieram jakiś program do zarządzania rootem wyświetla mi się że muszę zaktualizować binaria gdy próbuję nie udaje mi się bo nie mam cmw ponieważ gdy zainstalowałem cyanogenmod zainstalowało mi się cyanogenmod recovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zaktualizowałem binaria tzn w twrp zaflashowałem supersu i przez to straciłem roota #BRAWOJA "- Root is lost. Apps cannot get root anymore, you cannot get root using "su" from an adb shell, etc"



@EDIT: Nie potrzebuję SuperSu do niczego już zainstalowałem roma od nowa i mam roota dziękuję wszystkim za próbę pomocy i zrobiłem to co było napisane w tym linku i wszystko ok :) Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności