Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Remi Note 2] Wgrywanie softu na nowo


Tysiak18

Pytanie

Witam. Kolega posiada Xaomi Redmi Note 2. Telefon pewnego dnia po prostu nie chciał się włączyć jedynie co mogę zrobić to włączyć Mi_Recovery.

Jestem zielony jeżeli chodzi o wgrywanie MIUI na ten smartfon. Komputer nie czyta telefonu przez USB.

Próbowałem robić wszystko według tego poradnika: https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/

12788416_771237796340107_75591077_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Sterowniki adb i fastboot mam wgrane. Niestety nie jestem w stanie Ci powiedzieć czy dobrze. / edit. 

Mógłbym prosić o łopatologiczne wytłumaczenie i linki do poszczególnych rzeczy? Co powinienem pierwsze pobrać, wrzucić na PC i zainstalować i co zrobić by telefon był przez PC czytany. Bo wtedy na pamięć masowa telefonu wystarczyło by wgrać unzip.zip i w Mi_Recovery włączyć instalacje. Tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na PC nie pokazuje podłączonego go. Telefonu zaś w żaden sposób nie idzie włączyć. Co najwyżej recorvery bo cały czas stoi na logu Mi. / edit.  Zrobiłem rebota i na PC prawidoobnie go wykrylo w MiPCSuite ( ładuje go, ale stoi ciągle na 50%, a telefon stoi na znaczku Mi) 

12767901_771275523003001_790942338_o.jpg

 

 

EDIT!

Poradziłem już sobie. Udało mi się wgrać TWRP i reszta poszła gładko. Jak ktoś będzie miał taki sam problem zapraszam PW, albo za jakiś czas zrobię poradnik jak ja sobie z tym poradziłem. Dzięki za pomoc, temat do zamknięcia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności