Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Mini Plus gt-s5570i] Bootloop


krolm100

Pytanie

Witam

Mam problem z tym telefonem. Dostałem go z bootloopem, ale wystarczyło wgrać Polski stock z Sammobile i po problemie. Miałem jeszcze zrobić mu Root i wgrać CM11, więc zrobiłem to bez problemów, ale CM11 okazał się

być bardzo kiepski więc postanowiłem wgrać coś innego i tu się pojawiły problemy.... niby wszystko się dało wgrać, ale tuż po "reboot system" pojawiał się dziwny komunikat o roocie (już nie pamiętam co tam było napisane) i telefon zawisł na bootloopie. Postanowiłem wgrac z powrotem stock, odin wyrzucił mi "Fail", kolejna próba zakończyłą się zawieszeniem odina na "setupconnection" (jeśli dobrze to napisałem :]) , wgrałem nowe sterowniki nowego, nieco nowszego Odina i pobrałem kilka razy różne stocki, instalacja niby przebiega pomyślnie, jednak telefon i tak wisi na bootloopie, nie mam pomysłu co dalej robić i liczę na Wasze doświadczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak wgrywasz stocka przez odina to jak juz klikniesz start to wyglada to jakby sie zawiesil (brak odpowiedzi) ale sie nie zawiesil. Czekaj ile trzeba, czasem to trwa nawet do 10 min.

Z tym bootlopem to Ci nie pomoge, nigdy nie mialem takiego przewleklego bootlopa [emoji14] ale z tym wiszacym odinem jest tak jak mowie. Za kazdym razem gdy flashowalem stocka odinem tak wlasnie bylo. Myslalem ze to moj komp glupieje albo telefon ale pozniej wyczytalem gdzies ze to jest normalne. Tak samo mialem na s5 jak i s4.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

przydatna informacja, choc właściwie o tak mnie nie ratuje :D Szczerze mówiąc to tez jeszcze nie miałem tak trudnego bootloopa, mam nadzieje, ze Stock od Skuchacza pomoże.... Totalnie nie rozumiem skąd ten problem :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie ma sprawy :D W razie czego gdyby coś się działo to pisz ;)

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności