Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Do zamknięcia rom umarł


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli chodzi o mms to nie wiem:) szczerze mowiac nie sprawdzalem tego. Nie korzystam z mms i jakos kompletnie nie przyszlo mi to do glowy. Sprawdzilbym Ci to w tym momencie ale akurat nie mam nic na koncie hehe. Ale jesli dasz mi chwilke to sie zorientuje jesli chodzi o ten ROM. Tak trzeba samemu doinstalowax Xposed, ja korzystam i nie ma zadnego problemu, czasem przy restarcie po zainstalowaniu jakiegos modulu by delikatny bootlop ale ja od jakiegos czasu robie tak, instaluje modul, aktywuje go, wylaczam telefon wlaczam i gotowe. Postepujac w ten sposob wyeliminujesz wszelkie bootlopy. A Viper tez dziala swietnie korzystam z niego na codzien. Tylko instalacja vipera w tym wypadku wymaga custom recovery. Nie msm linku do niego bo pobralem zainstalowalem i jakos zagubilem skad go pobralem. Mam go u siebie na chomiku, jesli Cie to interesuje.

Dobra, edytuje post opisze jak zainstalowac vipera i link:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym romie? Nie mozliwe, wczoraj instalowalem ten rom od nowa bo bawilem sie kernelami, zainstalowalem vipera i dziala be zarzutu :) Przykro mi ale cos zle musiales zrobic prosze zrzyt zrobiony przed chwil. W lewym gornym rogu, widac ze to blisspop.

Spoiler

 

Screenshot_20160226-153444.thumb.png.2c7

 

Ja zrobilem wszystko jak wyzej napisane i dziala :)

Nie rozumiem... ten sam model, ten sam rom, nawet data builidu ta sam, ten sam sposob instalacji romu i vipera a rozny efekt...

Fizycznie niemozliwe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie mam pojecia jak Ci pomoc ja robilem kilkakrotnie reinstalacje tego systemu i pozniej instalowalem vipera i efekt zawsze byl ten sam, wszystko dziala dobrze. Wszystkie romy i aplikacje ktore tutaj dodaje, wczesniej testowalem lub uzywam na codzien :) zreszta widziales zrzut? Ten sam rom i u mnie dziala i instalowalem w ten sposob ktory opisalem wiec nie wiem jak inaczej Ci moge pomoc.

 

Zainstaluj busybox 

I sprobuj ponownie jeszcze raz zainstalowac biblioteki a jesli to nie pomoze mam jeszcze jedno rozwiazanie ale wadliwe, mianowicie przy kazdym update bedziesz musial aktualizowac biblioteki vipera i odinstalowywac systemowa aplikacje odpowiadajaca za efekty dzwiekowe:) ale strasznie mnie dziwi ze u Ciebie opisana metoda nie dziala

Daj znac czy instalacja busybox pomogla.

Co do tych mms to podobno dzialaja ale osobiscie w to watpie :) musisz sam sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności