Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[HTC ONE M7] Co dalej z CM13 ?


DavIIIdoS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

 

Tak jak w temacie , wie ktoś czy coś dzieje się w temacie CM13 na M7-ke?

Na xda jest temat nieoficialnego CM13 oraz kilka projektów na nim bazujących przez co wszystkie 

mają te same bolączki. 

 

Mianowicie chodzi przede wszystkim o to ze doze nie działa raczej tak jak powinno, bateria trzyma słabo,

aparat łapie fc lub nie zapisuje zdjęć a przy okazji błędów kamery także latarka nie działa jak powinna.

 

Nie są to niby poważne błędy ale mimo wszystko irytujące. Można co prawda zastąpić kamerę i latarkę

inną aplikacją ale chyba proteza to nie to samo co własna noga ... 

 

Nowe buildy pojawiają się rzadko , a jeśli się pojawią to i tak nie wnoszą nic nowego poza nową datą wydania.

 

Messenger , Root Explorer , Aparat , Latarka - wszystko to nie działa bez grzebania czy zastąpienia zamiennikiem.

 

Temat może trochę bezsensowny ale ... Chciałem zapytać. 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czekać oficjalnego wsparcia na razie nie ma, ale telefon jest dosyć popularny. Jeżeli nic od Cyanogen nie ujrzy światła dziennego warto poczekać na nieoficjalne wsparcie developerów. 

 

Na chwile obecną siedź na CM 12.1

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoficialne wsparcie jest , ''prowadzi'' je ta sama osoba która odpowiedzialna była za oficialny 12.1 jednak chyba nie ma czasu lub chęci na pracę przy 13'tce a w jego temacie raz na jakiś czas buildy dodaje ktoś inny.  Kilka osób coś tam kombinuje z logami kamery. 

 

Zmieniłem S3 bo nie miał oficialnego wsparcia CM , teraz kiedy mam M7 ono nie ma wsparcia a S3 ma je ponownie... Szczyt pecha. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To racja , mimo wszystko mogłem zaczekać chwilę i nie sprzedawać S3 ale to nieważne.

Tak z innej beczki , na S(1) i9000 mam 6.0.1 i wszystko działa idealnie więc nie ma reguły. ;)

 

W każdym razie wracając do tematu , coś tam zmieniono w źródłach CM w kamerce ale jeszcze nie ma nowego buildu z tymi zmianami.

Nie będę dłużej dodawać nic nie wnoszących postów , odezwę się jak problem zniknie. 

 

Dzięki za odp. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności