Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Xposed - Lollipop i Marshmallow


KoorloPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Sorka za tak późną odpowiedź...

Tak oryginalny lollipop ;)

PS. Próbowałem wgrywać ten plik zip i oczywiście zcinka przy uruchomieniu tzw bootlop czy coś takiego.

a jak mi pisze w Phone INFO:

Wersja jądra: 3.4.0(... itd) 32bit to oznacza że mam pobrać i zainstalować to: xposed-v80-sdk21-x86.zip??

Bo wcześniej ściągałem i instalowałem to: xposed-v80-sdk21-arm.zip

 

Jednak nie bo przy instalacji wyskakuje failed ;)

Edytowane przez GrzechU
nowe info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jak coś większość linków wygasła, prawdopodobnie powiązane ze zmianą tematu, lub po prostu jego zamknięciem. 
aktualny link Xposed for Lollipop and Marshmallow
Ja miałem problem tego typu, że po instalacji Xposed, zrobiłem wszystko jak trzeba, ale padło mi WI-Fi... W tym sensie, że klikałem na pasku powiadomień w ikonę, to nic z nią się nie działo, a jak wchodziłem w szczegóły, pokazywało, że włącza WI-FI i nic się nie działo... W ustawieniach to samo, przycisk się nie przełączał w ogóle na "ON"... :)
Na szczęście wgrałem jeszcze raz na to wszystko ROM, żeby nie tracić danych i aplikacji itp., WI-FI działa, jeszcze raz spróbuję zainstalować Xposed, ale wersję o stopień starszą czyli 8.5 dla arm64 ;)
(Xiaomi Redmi 3 Pro - Bliss ROM 6.4 CM13 Based).
Podejrzewam, że mimo, iż samo Xposed będzie działało, to dalej mogę mieć problem z WI-FI, ale nie będę krakał, może tylko chodziło o najnowszą wersję frameworka... ;)

Edit. 10.10.2016
Dobra, Xposed na Marshmallowa działa, na nieoficjalnej wersji CM13 ;) Jest specjalny pod niego xposed installer i wszystkie moduły w zasadzie działają płynnie i bez problemów, oczywiście te pod MM czy ewentualnie L. 
Wszystko przeczytane na XDA, aczkolwiek tutaj parę postów też pomogło.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności