Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG G2 Mini] Cegła po próbie odblokowania bootloadera


Meechauu

Pytanie

Witam. Dziś próbowałem odblokować bootloader według tego poradnika /**ciach**/. Download mode oraz recovery nie działają. Cały czas jest czarny ekran, boot animacji nie ma. Gdy wyjmę baterię na podłączonym do ładowarki telefonie pokazuje się żółty trójkąt. Rom Stock 5.0.2.

Edytowane przez NeoCM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Kolego edytorze! 2 podstawowe błędy 1. źle założony temat, 2 link do konkurencji.... hmm

 

Pewnie odblokowywałeś go na 5.0.2 tak? Jeżeli tak, to nic dziwnego że masz cegłę.

Teraz musisz wgrać stocka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hej u mnie jest ten sam problem. Popełniłem ten sam błąd czyli próbowałem Recovery wgrać na 5.0.2 i przez przypadek wgrałem od 4.4.2 chyba .. no i cegła. Download mode nie działa. Próbowałem z LG suite, wpisałem sobie imei itp. Też dupa. A dokładnie mam jak kolega wyżej, bez baterii świeci się ten trójkącik a z baterią nic. Wyczytałem coś, że trzeba wyładować baterie ale trochę boję się tą diodą czy czymś.  Kombinacja wyjmij baterię, Trzymaj Vol UP, podepnij kabel usb, włóż baterię też nie działa .. Ręce mi już opadają i nie wiem co zrobić. Dziękuje za pomoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Próbuje według tego poradnika <Ciach>.  Pojawia się już download mode. Więc jest dobrze 

a to przepraszam :) Może inaczej spróbuje koledze pomóc 

 

" Telefon nie reaguje na nic, podłącz go usb bez baterii, jeśli wyświetli się bateria i znak zapytania, spróbuj włożyć lekko pod skosem baterie, nie za mocno i jeśli załapie ci ładowanie baterii, to opanuj to i potem przed włożeniem baterii naciśnij vol+ i trzymaj wkładając opanowanym sposobem Baterie , powinno wejść ci w download mode i dalej postępujesz tak" Spróbuj tak a potem Flash Tool LG :) U mnie poszło i działa już telefonik <3 :D

 

Edytowane przez CyanowySamsung
Nie można podawać linków z konkurencyjnego forum.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuje za odpowiedzi wszystkim. Poradziłem sobie wydług poradnika z xda. Gdy telefon się rozładuje, na chwilępojawia się obrazek "0% baterii" wtedy szybko podłączyłem pod usb, trzymając przcisk "głośność +", telefon wszedł w tryb download i flashtoolem wgrałem system w formacie kdz:). Temat do zamknięcia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności