Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S2] Installation aborted w cwm


Xortdan

Pytanie

Witam. Wczoraj zainstalowalem przez recovery cm13 i gdy chciałem zainstalować gappsy pojawił się błąd. Zrobiłem reboot i android 6.0 był ale aplikacji nie. Włączyłem jeszcze raz recovery, po instalacji androida było nowe. Zrobiłem wipe data i wipe cache, chciałem zainstalować gappsy ale przy wyborze karty pamięci i pamięci wewnętrznej pojawił się błąd "installation aborted". Zainstalowałem supersu i pojawia się info żeby zaaktualizować binary su, ale przy aktualizacji pojawia się błąd. Zainstalował Mobile odin żeby wgrać stare recovery ale jest błąd "could not read recovery binary". Włączyłem total commander i zobaczyłem że są dziwne ścieżki pamięci. Chciałem sformatować pamięć wewnętrzną ale pojawia się błąd. I moje pytanie jest takie: jak naprawić ten błąd w recovery? Dodam jeszcze że nie mogę podłączyć telefonu przez usb do komputera bo port usb jest uszkodzony, telefon był w naprawie ale nadal jest tak samo. 

Telefon to Samsung Galaxy S2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Będziesz musiał wgrać TWRP Isorec, a jeśli dalej błędy będą to jeszcze raz Odin i andek 2.3.3, potem 4.1.2 i jeszcze raz 4.1.2 z powiększoną partycją. Po resztę informacji zapraszam na temat CM 13, który zaktualizuję o stosowne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie jest powiedziane że Twój telefon będzie dobrze działał. Instalując paczkę Cm ona pobiera sporo rzeczy ze Stocka. A dodam że cm 13 jest nowa wersja i jest najmniej stabilna i zdolna do awarii bez przyczyny. Gdy przez przypadek usuniesz oprogramowanie to będziesz w ciemnej d... xD będąc bez portu usb jesteś jak na pustyni bez wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności