Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Pochwal się ile trzyma bateria w Twoim smartfonie/tablecie!


DaRkShAdOw

Rekomendowane odpowiedzi

O 31.01.2016o19:00, DusieK napisał:

@DaRkShAdOw jeżeli w serwisie pracują "barany" to tak jest. I tak nic z nim nie zrobili, muszę do Katowic z nim (Sony Center) jechać ale czasu brak :/

zacznijmy od tego ze wy sami wybieracie złomy, wiesz dlaczego? bo każdy serwisant lub osoba interesująca sie IT wie że fonach Samsungach,SE to baterie najgorszej klasy, zadnych testów te ogniwa sie przechodziły, dlatego są tak tanie i drogie zarazem, tanie przez produkcje a drogie w eksploatacji w tym kupa "podróbek" wiec sie dziwisz? tam sa ogniwa no name i napieciowe norma ze po 6mc to bateria do wymiany i znowu po 60zł płać za baterie, czego oczekujesz? po 6mc w d mozesz im zrobic bo na ładowarke, kabel i baterie masz tylko 6mc gwarancji a po tym czasie to gest serwisanta czy ci wymieni na UŻYWANE sprawne ogniwo bo nowego i tak nie dostaniesz bo takowe sa w sklepie

O 9.02.2016o13:50, Kamikz napisał:

Technika idzie do przodu, mocniejsze podzespoły, większe wyświetlacze itd, wraz z tym rośnie pobór energii, a rozwój technologii baterii po prostu nie nadąża za tym wszystkim. :) Pozostaje czekać na to aż ktoś opracuje jakieś nowe rodzaje ogniw :)

po cześci prawda i słuszna ale tez wasza wina, marketing wam wmówił ze ogniwa LI-on sie doładowuje, prawda, mozna doładowywac ale tego ze nie powinno stosowac sie tej metod przez dłuższy okres to juz zapomniano do tego kupujecie marketingowe szmelce typu SE czy szajsung to sie dziwicie jak tam ogniwa sa z wyprzedazy garażowej i noname? wiec wina po obu stronach lezy bo ludzie tez nie dbaja o system, w tle kupa smieci lata, TB, tweet to sie dziwicie? Producenci to wyczaili, wiec tworzą mocne bebechy kosztem baterii bo i tak wymienicie za rok czy za dwa zwłaszcza fony z "stałą" bateria. Czysty marketing i naciąganie was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Provectus: Czemu ty się rzucasz do wszystkich użytkowników/ludzi? Ludzie kupują i to ma działać a że producenci robią tak jak robią to już nie Nasza wina. Przecież nie każdy "zna się tak jak ty" nie każdy ukończył magistraty, inżynierię i jeszcze jeden Bóg wie co żeby obsługiwać "poprawnie" nowoczesne telefony, bo to jest niepotrzebne. Prości ludzie kupują telefony bo jakby nie patrzeć w dzisiejszych czasach to niezbędne. Więc nie rozumiem o co obwiniasz Nas kupujących Samsunga czy też SE. Użytkownicy np. LG czy tam inny jakiś model, na 100% nie patrzeli na to że nie mogą wgrać Tweeta czy tam FB. Bo te obie a także inne aplikacje działają w tle.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasza, bo wy decydujecie o jakosci produktu w 40%, jak kupujecie buble celowo to producent testuje was, obniża koszty, nie testuje wyrobu i jak nadal kupujecie to dalej tnie i tak w kółko. zrozumcie ze MACIE WPŁYW na wiele kwestii ale wam sie NIE CHCE. Wielu ludzi nie wie co to root, nie wie że aplikacje w tle darmowe mozna wywalic lub zmienic a takim z pudełka to jest multo aplikacji działających fabrycznie albo opcji, np. wifi, nfc, BT, transmisja danych itp. to wszystko na auto włączone domyślnie, wiec wielu nie rusza tego bo sie boi ze popsuje albo nie wie że to mozna wyłączyc. Nie mówie o konkretnej osobie tylko o całej ludzkosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś poważny?

Jak można kupić celowo bubel - jak on jest fabrycznie nowy? He? Skąd zwykły Kowalski ma wiedzieć, czy dany model jest dobry.. dowie się w tedy jak przetestuje. 

Tak to funkcjonuje.. chce się w mare dobry telefon..a tani, to trzeba iść na kompromisy. Tak się żyje w społeczeństwie kolego. Masz irracjonalne pojęcie rzeczywistości, które jest nieadekwatne do panujących w pewnym sensie "umownych" norm. Polecam zajrzeć w filozofie, a być może badać struktury społeczne poprzez socjologie. Być może sporo się nauczysz i w tedy będziesz pisał "bardziej rozważne" teorie. Bo tego czytać się nie chce. Podstawowy błąd analizy społecznej.. "masa", a nie jednostka.. jednostka tworzy masę.. a co za tym idzie społeczeństwo.... . Z resztą nie będę Ci tłumaczył.. do pewnych prawd trzeba dojść samemu. Wkurza mnie taka "płytka interpretacja", a tym bardziej jak ktoś jest zamknięty w swoich życiowych "ramkach".

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kupują przeważnie to co im się podoba wizualnie. A to że coś tam nie jest tak to już nie Nasza wina, kupuje i proste. A poza tym po co każdy człowiek musi się znać na technice/informatyce, root, room i inne pierdoły. Weź wytłumacz 80-cio letniej osobie, a nawet młodszej w ogóle nie znającej się na współczesnej technice. Z telefonu umie tylko dzwonić, pisać sms i dajmy na to przeglądać neta że ma zrootować sobie telefon, to Cię wyśmieje że co ty do niego mówisz.

 

Nie chcę się kłócić ale taka prawda i każdy Ci to powie. A poza tym nie czas i miejsce na takie dyskusje. Chyba że nam założą osobny temat ;)

Skończmy. Ty wiesz swoje, My wiemy swoje i zostawmy to w spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupi, kupi. Niektórzy seniorzy też kupują takie telefony bo im się podobają lub maja inny powód. Jakbyś czasem nie wiedział w tych telefonach też masz tryb dla starszych osób, z dużymi przyciskami. (przynajmniej w samsungach tak jest)

A tak w ogóle ja nie pisałem konkretnie o 80-cio letnich osobach tylko

30 minut temu, GrzechU napisał:

80-cio letniej osobie, a nawet młodszej

i poza tym to był tylko przykład do tego że twoim zdaniem wszyscy powinni wiedzieć co to jest root. <_<

Proszę o zamknięcie tematu bo to jest bezsens. W ogóle nie na temat posty i nikomu niepotrzebne kłótnie.

Edytowane przez GrzechU
nowe info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest temat ogólny. Więc nie ma po co zamykać, zawsze można pominąć czyjąś wypowiedz. Radzę taki system wdrożyć w życie. ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu Provectusa nie chce widzieć, a zarazem będę zachowywał się tak jakby go tu nie bylo, gościu jest zakochany w swoich racjach, uważa że wszystko wie najlepiej. Choćby był jakimś znawcą to bym go szanowal za to że coś osiągnął ale za brak szacunku do drugiego człowieka jest dla mnie poniżej zera :-) zwracam się do Was byście nic nie robili sobie z Tego co on pisze, jak to mówi stare przysłowie '' Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubańczykom''. Kazdy wybiera to co mu pasuje, czy biorą pod uwagę podreczność, wygodę czy wrzucone podzespoły, to ich sprawa. Racja, wolność słowa jest nieograniczona, ale kultury osobistej powinien nauczyć się każdy. Nazywasz nas głupimi, tak? Jak wiesz, a moze nie wiesz to każdy jest inny i wyrazić zdanie nikt nikomu nie zabrania, lecz zastanów się czy to Ty nie jesteś tym '' głupim '', do którego nas porównałeś.

Prawdopodobnie szczęścia zazna ten kto choć raz w życiu zaznał cierpienia, i kto ni razu nie byl dla drugiego miły, będzie strzępiony przez łapczywe sępy. Zastanów się zanim następny raz kogoś obrazisz, kiedyś to Ty będziesz potrzebował pomocy, nie koniecznie przy tych telefonach, ale życie płata różne figle, a wtedy to Ci 'głupi' będą się z Ciebie śmiać.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko nie, tam gdzie nie mam nic do powiedzenia nawet nie ruszam tematu a takich jest jakies 98% a szacunek zawsze mam i okazuje tylko ze u was to dystans do wielu rzeczy jest zacofany (jakbyście mieli po 13-15lat) wiec nie moja wina ze wy sami tworzycie sobie problem koteczki. na logike, jakkie formy sa sponosorowane i reklamowane na potege? tylko Sony i Samsung bo taki ich cel maja zarabiac na siebie przy produkcji 1/10 wiec wybacz ale mądrych nazwac was nie mozna gdzie co roku kupujecie baterie bo oryginalne odmawiaja posłuszeństwa. Madry człowiek to analizuje firmy, sprawdza modele a wy idziecie do saloniku i bierzecie dosłownie Pierwszy z brzegu byle miał logo waszej ulubionej firmy z napisem Xperia albo Galaxy  a reszta to szroty, no to co to jest? szok anafilaktyczny?  Musiecie sie przebudzić ze snu, bo życie inaczej wyglada

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz takie głupoty będziesz pisał a dostaniesz permanentnego bana. Mam dość czytania wysublimowanych wywodów. 
Proszę o powstrzymanie się od kolejnych zbędnych komentarzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co mi po samym wykresie ile trzymała bateria na jednym ładowaniu jak nie ma informacji ile był włączony ekran. Tak to ja mogę odłączyć telefon od ładowarki i zostawić go spokojnie na 1,5 tygodnia a potem się pochwalić ile mi to bateria trzyma.

Tapane z Xiaomi Redmi Note 3 3/32 Mediatek

 

Jeszcze raz zedytujesz i wylatujesz z forum

NeoCM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności