Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Huawei G7] Odblokowanie Bootloadera


extremerogo

Rekomendowane odpowiedzi

ANI JA ANI FORUM NIE BIERZEMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA USZKODZONE TELEFONY, MARTWE KARTY SD ITP. POPRZEZ ZŁE KORZYSTANIE Z PORADNIKA! WSZYSTKO ROBISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!

 

Odblokowanie bootloadera wiąże się z utratą gwarancji na telefon, więc zastanów się 7 razy zanim to zrobisz ;)

 

Odblokowanie bootloadera

Wymagania:

Mail,

Telefon,

Paczka z ADB

Chęci.

Do dzieła!

 

Pierwsze co musimy zrobić, to wydobyć kod produktu z telefonu. Wyciągniemy go przy pomocy dialera wpisując kod: *#*#1357946#*#*

Przepisujemy kod, następnie musimy napisać maila na adres: mobile@huawei.com.

Treść maila powinna być taka (koniecznie po angielsku):

Witam chciałbym odblokować bootloader w moim Huawei Ascend G7

Dane:

Imei: Tutaj wpisujemy imei;

Kod(numer) produktu:

Serial Number(S/N):

Imię i nazwisko:

Numer telefonu:

Po napisaniu maila, możecie czekać nawet do kilku tygodni, w zależności od chęci Huawei :P

Gdy przyślą wam maila, uruchamiacie opcje programistyczne, podpinacie pod kompa, w ADB wpisujecie komendę aby zrebootować do bootloadera, wpisujecie komendę: Fastboot oem unlock (wklejacie kod z emaila zwrotnego od Huawei) i tyle. Sam nie testowałem tej metody, jeżeli napisałem coś źle to proszę o poprawienie :D

 

Thanks to @BoHasssoN from XDA

Link do oryginału: http://forum.xda-developers.com/android/general/huawei-ascend-g7-t2871908

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • NeoCM przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności