Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S3] CyanogenMod 13 - Gapps problem


eitheer

Pytanie

Wczoraj zrootowałem S3 i9300 CF Auto rootem, wgrałem następnie Philza 6.48 przez Odina i po zrobieniu wipe'a zaczałem flashować CM13 wszystko okej, przyszła pora na GAPPSy, i tutaj pojawił się problem nie zdążyłem zrobić screena ale Philz radził zmienić recovery na TWRP. Jak je teraz zmienić? Czy lepiej zainstalować CM12.1 i GAPPSy dla 5.1.1 i będzie działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Bootloop naprawia się robieniem Full Wipe (Wipe data/Factory reset + Wipe cache)

Prowadzę serwis domowy. Zrobiłem do tej pory 30 telefonów i ani jeden nie został uszkodzony ;)

GAPPSy to aplikacje Google... YouTube, Gmail itp ;) Ja poradziłem sobie bez GAPPSów i pobrałem je ręcznie ze sklepu Play. Więc nie widzę problemu, gdybyś spróbował z 12.1 na 13.0 zainstalować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie rozumiem... Chcesz kolego byśmy udzielili Ci pomocy czy nie? ;)

Jeśli tak się boisz zainstalować GAPPSy, a naprawdę nie ma czego, to można przecież ręcznie przez Google Play ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pobierz ze strony http://opengapps.org/ dla androida 6.0 wersje aroma.

 

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

WITAJCIE MAM PROBLEM Z WGRANIEM GAPSS DO CM13 NA SAMSUNGU GALAXY S3 INSTALUJE CM SAM ŁADNIE CHODZI GDY ZAINSTALUJE GAPPSY ZWIESZA SIE I SIE NIE WŁACZA.PONOC POTRZEBNE JEST TWRP 2.8.7.3 ALE NIE MOGE ZNALESC ZEBY BYŁO W PLIKU TAR. TYLKO JEST  W IMG AOBRAZU CHYBA SIE NIE DA ZAMONTOWAC DO ODIN.PROSZE O POOMC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem, jakie jeszcze są na S3, ale ogólnie najlepszymi recovery są te od CWM albo TWRP.

 

CWM:

https://www.clockworkmod.com/rommanager

 

TWRP:

https://twrp.me/Devices/

 

I nie krzycz już (caps lock).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ok sorki:)jak mi sie nie uda bede musiał albo zainstalowac czystego softa albo cos innego bo narazie jestem udupiony nigdy nie mialem problemow z gappsami.

6 godzin temu, michu86 napisał:

ok sorki:)jak mi sie nie uda bede musiał albo zainstalowac czystego softa albo cos innego bo narazie jestem udupiony nigdy nie mialem problemow z gappsami.

nic niemoge zainstalowac po za CM13 wiecej zaden soft nie wchodzi nie moge znalesc odpowiednich gapps do CM13 nie wiem czy cos zle robie czy mam złe RECOVERY?jak by mi mogł ktos pomoc bede wdzieczny 

8 godzin temu, michu86 napisał:

ok sorki:)jak mi sie nie uda bede musiał albo zainstalowac czystego softa albo cos innego bo narazie jestem udupiony nigdy nie mialem problemow z gappsami.

nic niemoge zainstalowac po za CM13 wiecej zaden soft nie wchodzi nie moge znalesc odpowiednich gapps do CM13 nie wiem czy cos zle robie czy mam złe RECOVERY?jak by mi mogł ktos pomoc bede wdzieczny 

juz zrobilem mialem złe recower 2.8.7 pomoglo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności