Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S5] Dziwne zachowanie


Przemek Paliwoda

Pytanie

Witam panowie. Mam telefon jak w tytule i pare dni temu zaczął się mój koszmar. 

Telefon działał przez jakiś rok bez problemu, aż do momentu kiedy pare dni temu po zablokowaniu, przez środek ekranu przeleciał szary pasek nagle reset nic nie mogę zrobić. W tamtym momencie na pokładzie miałem oryginalny soft lolipop, ale żeby nie tracić czasu postanowiłem zrobić najpierw cyanogena i cały proces przebiegł pomyślnie z tym, że telefon nie działał jak trzeba ogólnie jeżeli już zdecydował się zastartować to miałem czarny ekran, ale poza tym tel działał bo reagował i nawet sie zadzwonić dało tyle że nie da się odebrać z oczywistego powodu. Po wielokrotnym rzuceniu najbardziej znanego polskiego słowa wgrałem kitkata 4.4.2. Telefon się włączył i niby działał, ale jak tylko kliknąłem klawisz blokady ekranu to znowu było dokładnie to samo. Pomyślałem sobie, że może oficjalna aktualizacja naprawi problem więc zainstalowałem apke która nie pozwala na wyłączenie ekranu i poszedłem do pracy. Po powrocie tel ładnie dalej śmigał jakby nigdy nic. Zrobiłem więc aktualizacje która do tego czasu się pobrała. Niestety dalej ten sam problem, recovery włącza się kiedy chce i dość losowo włącza mi system w taki sposób, że działa ekran. Jak już się włączy to działa na oko normalnie puki nie wygaśnie lub go nie zablokuje. 

Albo jest to sprzętowe uszkodzenie i w takim wypadku telefon zmienia funkcje na przycisk do papieru albo soft ale ja już nie wiem za co się zabrać.

Panowie POMOCY bo miałem wcześniej s4 i podobnie mi go szlak trafił, a nie kupuje telefonu na 1 rok.

wszelkie sugestie będą mile widziane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

Na moje oko to przycisk power powoduje to wszystko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możliwe, ze ci siada pamięć wewnętrzna. Ostatnią szansą żeby wykluczyć to jest sprawdzenie czy to przypadkiem nie bateria. Może sę zdarzyć, że bateria podaje odpowiednie napięcie po czy się to zmienia i telefon świruje. Mogę się mylić ale spróbuj z inną baterią z teg samego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

bateria odpada ... pisałem wyżej, że jak ściągałem aktualizacje to wrzuciłem apke która wymuszała podswietlenie ekranu i działał tak ladnych parę godzin i padło wszystko jak tylko klawisz blokady wcisnąłem ... jeżeli to soft to raczej obstawiałbym coś z tą częścia pamięci która nie jest usuwana podczas formata, ale to tylko moje niczym nie poparte domysły pozatym nawet gdyby to nie mam pomysłu co z tym zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mnie się wydaje, że powinieneś oddać go na gwarancję . Skoro wgrywanie Customów lub stocka nie pomaga to najprawdopodobniej jest to wina pamięci wewnętrznej. Będzie trzeba wymienić płytę główną niestety....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności