Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Core Plus] Problem z multimediami na karcie pamięci


Mtekvoi

Pytanie

Witam mam częsty problem z androidem z multimedia gdy wyciągnę kartę pamięci i włożę to odtwarzacz nie widzi muzyki a galleria nie widzi zdjęć z karty pamięci i często jest przy podłączeniu telefonu do usb. Wkurza już mnie to chętnie bym zmienił system ale nie ma do niego żadnego custom romu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Juz działa . Zajeło mi to trochę czasu ale naptawiło się.   Wgrałem innego softa ale Nadal był problem , czyściłem gniazdo też nic , wgrałem recovery i zrobiłem wipe data i cache też nic no i tak wkładałem wyciągałem i później zostawiłem go i później patrzę i sie pojawiło w odtwarzaczu i galerii te dwie chyba sie aplikacje zbagowały albo nie wiem jest płyta główna uszkodzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nic nie daje formatowanie karty sd ani zmiana frimware na Orginalny przed aktualizacją czy po , wciąż problem ten sam . Myślę ze to błąd już produkcyjny więc nic nie pomoże , nawet nie ma aktualizacji do 4.4.4 androida tylko poprawki które są tylko śmieciami bo problem instnieje nadal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Będę próbować różnych sztuczek i napisze co jest przyczyną. Dzięki za pomoc

Ogólnie czyta kartę można przeglądać itp ale nie widzi w odtwarzaczu mp3 i galerii zdjęć zapomniałem dodać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poprostu masz ***** a nie telefon gdyz mialem Samsung Galaxy Core 2 i tez byl **** co z tego ze mial kitkat 4.4.4 i 4 rdzenie skoro mulil gorzej niz android 2.3.4? Ta cała serio core jest do ****! Chyba tylko Prime jakos ratuje reputacje tej serii

 

Neo
Warn za wulgaryzmy.

Następnym razem będzie ban za głupotę [za łamanie netykety]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po podłączeniu do komputera i odłączeniu pokazały sie utwory i zdjęcia ale czasem nawet podłączenie i odłączenie od komputera nie działa . Coś jest nie tak yhm cóż raczej czeka mnie zmiana telefonu na markę LG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności