Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy J1 SM-J100H] Kiedy CyanogenMod?


mateo12293

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy będzie Cyanogenmod dla Samsunga Galaxy J1 (SM-J100H) ? czy są jakieś w ogóle sposoby aby zainstalować CZYSTEGO androida? tzn. z custom launcherem, UI też customowe, itp. 

Patrzyłem na jakieś portowanie ROM'u, to chyba jakaś podmiana jeśli się nie myle?, kompletnie jestem w tym zielony :D ale na instalacji romów się znam.

 

Proszę o odpowiedź :P.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

Jakieś ma wsparcie ale słabiusieńkie. Ten telefon ma tak parszywe bebechy, że komukolwiek odradzałbym zakup.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie czy ktoś się za to weźmie...

Telefon wypuszczony na najbiedniejsze rynki to podchycił ten najbiedniejszy czyli Polska...

U mnie w media markcie ten telefon kosztował 449 ZŁ!! 

Co do wsparcia to straaaaaaaaasznie słabiusienkie. Gdyby ten telefon wyszedł w 2012 to może. A tak to się raczej nie spodziewaj...

Jedynym wyjściem będzie chyba Nova Launcher i tyle...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak dostałem do naprawy to zrootowalem i pokasowalem zbędne apki i tyle a telefon dalej zamulal mimo, że nie miał nic zainstalowanego oprócz tych systemowych

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DaRkShAdOw napisał:

 

Ja jak dostałem do naprawy to zrootowalem i pokasowalem zbędne apki i tyle a telefon dalej zamulal mimo, że nie miał nic zainstalowanego oprócz tych systemowych

No właśnie ja też to samo mam, niby żadnej apki a i tak zżera cały ram... tylko z 60 mb zostaje i tyle... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.. Ja na Twoim miejscu bym go sprzedał i kupił sobie coś normalnego, bo ten to nawet do samego dzwonienia i smsowania się nie nadaje. Ma tylko fajny aparat i w ogóle wygląd, ekran i tego typu sprawy ale samo urządzenie jako smartfon to porażka.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DaRkShAdOw napisał:

No właśnie.. Ja na Twoim miejscu bym go sprzedał i kupił sobie coś normalnego, bo ten to nawet do samego dzwonienia i smsowania się nie nadaje. Ma tylko fajny aparat i w ogóle wygląd, ekran i tego typu sprawy ale samo urządzenie jako smartfon to porażka.

A portowanie? bo teraz spróbuję przeportować ROM z Androidem 5.0.2 dla Galaxy Core 2 na J1,

Bo mówię... jestem w tym kompletnie zielony, a jakby ściągnąć czystego Androida powiedzmy 4.4.4 Custom, taki jak instaluje się na VirtualBox, to da radę zainstalować? :)

Edytowane przez Pawliniak
Formatowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz pojęcia o samej strukturze oprogramowania. Tworzenie bazy romu dla swojego telefonu będzie bardzo trudne, ale jak to mówią wszystko jest możliwe. 

Kilka poradników możesz znaleźć http://forum.cyanmod.pl/forum/449-tutoriale/ 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym teraz miał do wyboru to J1 a moją starą Mini 2 i tak bym wybrał mini 2 xD

W tej cenie możesz kupić już naprawde niezłe używki. Tak jak @DaRkShAdOw ja też Ci radzę. Sprzedaj i kup coś normalnego. Ja bym się tym nie bawił. Po portowaniu (jak się uda) I tak wolnego będzie nie więcej niż 150 MB RAM co i tak jest chore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności