Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy S3 i9300] - Brak przełączników na pasku statusu


AmyS

Pytanie

Witam,

 

dzisiaj postanowiłem zaktualizować Cyanogenmoda 13 z 9 stycznia do najnowszej wersji, tj. 19.01.2016. Aktualizacje wykonałem przy pomocy CWM Recovery bez wipe'ów. Nie chciałem tracić danych. Wszystko działa w jak najlepszym porządku, oprócz jednej rzeczy. Otóż nie mam przełączników po rozwinięciu paska statusu. Mam tylko powiadomienia i pasek od jasności ekranu. Obojętnie czy wysuwam pasek statusu po lewej, na środku lub po prawej. W żadnym przypadku nie ma przełączników.

 

Spotkał się ktoś z takim problemem? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Sorki, nie doczytałem[ przeziębienie mnie męczy i ledwo żyje]

 

Jest spory problem z CM 13 dla Galaxy S III, sporo ludzi raportuje problemy. Wydaje mi się, że to wina z przesiadki CM 11 na CM 13. 

I tak Ci polecę wykonać wipe. 

Najlepiej radzę przejść na rom ressurection remix - oparty na CMie. Jest bardziej dopieszczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety ponowna instalacja cm-13.0-20160119-NIGHTLY-i9300 i wykonanie wipe'ów: cache i dalvik nie naprawiły problemu. Najwyraźniej jest to problem w tej wersji CM13. Dziwi tylko mnie to, że w changelogu nie widziałem aby była informacja o takim błędzie. No nic, poczekam do kolejnej aktualizacji, może to naprawią. Dzięki wszystkim za pomoc. Temat można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności