Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Kopia systemu goclever 104.2


eldolaso

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem komuś na prezent tablet goclever 104.2... tablet popsuł się 2 dni po rozpakowaniu, okazało się że usmażyła się płyta główna, naprawa trwała prawie 2 miesiące !!!, po odesłaniu tabletu okazało się że działał tylko 4 dni... potem coś się stało i działał tylko i wyłącznie podłączony do prądu... totalna porażka, jako firma, serwis i sprzęt. Teraz przechodzimy do meritum sprawy, otóż serwisanci wgrali najnowszą wersję firmware systemu, która jest o ponad pół roku nowsza od umieszczonej na oficjalnej stronie goclever i działa znacznie ale to znacznie lepiej... (nigdzie nie ma  tej wersji w internecie) chciał bym udostępnić tą wersję systemu pozostałym użytkownikom tego badziewia, jest dla mnie nie zrozumiałym że producent mimo posiadania nowej wersji systemu nie udostępnia jej swoim klientom, na emaile z prośbą o udostępnienie jej publicznie jak zwykle zero odpowiedzi, w ogóle zero odpowiedzi od producenta i serwisu na jakikolwiek email, nawet jak opisałem im jak rozwiązać problem z systemem i konfliktem wifi w starszej wersji systemu... nie udostępnili tego tutorialu...  mimo że problem jest powszechny w modelu 104.2 , tego tutorialu brak w internecie gdyż jest to mój własny sposób (zaraz go zamieszczę na tym forum). Tak więc proszę o pomoc: - jak zgrać i udostępnić tą wersję systemu innym. Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić backup wszystkiego, ale musisz mieć zrootowany tablet. Potem za pomocą programu dump_image i adb możesz zrobić backup wszystkich partycji.

Wrzuce poradnik, jak to zrobić, ponieważ jest to przydatne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ooo super, on fabrycznie jest już zrootowany :D



To jak z tym poradnikiem ?, bo sprawdzając teraz po nazwie płyty głównej dotarłem do klonów tego tableta, gdzie producenci udostępnili update do androida 4.1.1. Chcę przeprowadzić testy, ale bez backupu tej wersji oryginalnego systemu którą mam nie chcę nic robić, bo jedyna dostępna w całym google jest o pół roku starsza od mojej. Narazie wykonałem backup przy pomocy "omegavesko-SimpleADBBackup-0790701", ale nie wiem czy ten backup jest coś wart, wykonałem też pełny backup titanium backup, ale nie wiem czy to co wyszło to jest naprawdę kopia systemu, czy tylko jakiś aplikacji systemowych, no i jak potem odzyskać ten system... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności