Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S6] Fail przy próbie wgrania stock


Dawidczwatschka

Pytanie

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

Może byś podał co wyskakuje.. Fail w odinie może mieć wiele przyczyn m.in.

-Uszkodzony soft

-Telefon nie jest w download Mode

-Brak sterowników 

Więc sam Fail nic nie mówi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok juz to zrobilem ?kolejny problem to wyskakuje mi nand fair node.. I za trzymuje sie w tym miejscu przy wgrywaniu... po dorosle ze wszystko Co powinienem to zrobilem... ogolem zmiana softu dlatego Bo nie szuka sieci.. zniknelyou ustawienia sieci z ustawien.. w dwoch s6.. moze ktos juz sie z tym borykal? 

Pierwszy mi zrobil tak po 3 miesiacach uzytkowania, a drugi 2 miesiace pozniej... fatum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przednie wejścia USB, czyli te od obudowy są podatne na uszkodzenia... Spróbuj może podłączyć telefon pod tył komputera, bezpośrednio do płyty głównej... Telefon będzie miał nawet szybszy kontakt z chipsetem ;)

Pokaż kolego jakiego stocka instalowałeś... Miło by było, gdybyś podał log z Odina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spoko ;) wieczorkiem Bo w pracy. Dzieki ?

tak myślę ze mam odpowiednie, znalazłem 3 źródła, 1 jest z android 6.0 wersji BETA, dodaje fotke, zrobiłem to przed chwilą, próbowałem z każdym ODIN, w każdym wejściu USB... nie mam pojęcia a szkoda bo mam 2 takie s6 pól roczne i troszkę mnie kosztowały.. 

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale ty powinieneś używać najnowszego ODINA 3.10.X, pokaż mi te pliki z folderu, którego pobrałeś. Dziwne te pliki. Skąd je pobrałeś, podaj źródło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak, tylko dziwne ma te pliki. Ponadto byłby fail. A on ma proces wgrywania rozpoczęty.

Być może bootloader jakiś powoduje takie anomalia. Bym się nie zdziwił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pobierz ten soft --> http://www.sammobile.com/firmwares/download/48616/G920FXXU2BOFJ_G920FOXA2BOFJ_XEF/

I tego ODIN'a --> http://www.naldotech.com/download-odin-v3-09-flash-firmwares-recoveries-kernels/

 

Zgodnie z poradnikami są to odpowiednie pliki, dla wersji International ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności