Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Jak usunąć Chińskiego ROOT-a, a zainstalować SuperSU [Podmiana aplikacji !!!]


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

Jak usunąć Chińskiego ROOT-a, a zainstalować SuperSU [Podmiana aplikacji !!!]

 

Ggn3Ud1.jpg.4ffc10fe06435494d123b13f657a

 

W tym poradniku opiszę sposób usunięcia Chińskiego ROOT-a. A zastąpicie ją standardową aplikacją SuperSU. Metodę wykonuje się z pozycji telefonu. Działa na większości telefonów.
 

Wymagania

 

Instrukcja:
 

  1. Instalujemy aplikację z Google Play "Terminal Emulator"
  2. Pobieramy interesujący nas plik do podmiany ROOT-a
  3. Plik pobrany wypakowujemy [Folderze winny być 4 pliki]
  4. Folder "mrw" przenosimy na interal sdcard [Pamięć wewnętrzną urządzenia]  
  5. Następnie odpal Terminal Emulator i wpisz:
    su [przyznaj prawa ROOT-a]
    sh / sdcard/mrw/root.sh
  6. Po ukończeniu zaktualizuj binary, potem wykonaj reboot
  7. To było by na tyle .

 

 

Ważne

  • Plik z root-em musi być na pamięci urządzenia, jeżeli inna jest nazwa pamięci niż sdcard, to wpisz taką jaką wskazuje ci eksplorator w telefonie
  • Jak już nadmieniłem działa na większości urządzeń
  • Usuwa w całości chińskie odpowiedniki ROOT-a.

 

oryginalny wątek: http://www.w0lfdroid.com/2015/05/How-to-Remove-Replace-KingUser-KingRoot-with-SuperSU.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Miałem V20C z rootem, ale system nie przekonał mnie, gdyż animacje przejścia między oknami, są dość często "lagujące" <_<. Bateria trzyma zdecydowanie dłużej, niż na V20A, ale jednak wróciłem do V10J gdzie to system działa płynnie. Gdyby nie to, że animacje "lagują" pewnie pozostałbym przy V20C. 
Szukałem sposobu, jak pozbyć się tych lagów, żeby telefon w końcu zaczął płynnie działać, jak JellyBean, ale nie znalazłem, choć kilka sposobów stosowałem, lecz bez skutku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, NeoCM napisał:

Hmm.

Te LG tak mają. Możesz powyrzucać zbędne aplikacje, ale to dobry sposób na krótką metę. 

dziwne ze mi nic nie lagowało od roku hehe

3 godziny temu, paweeloss napisał:

Miałem V20C z rootem, ale system nie przekonał mnie, gdyż animacje przejścia między oknami, są dość często "lagujące" <_<. Bateria trzyma zdecydowanie dłużej, niż na V20A, ale jednak wróciłem do V10J gdzie to system działa płynnie. Gdyby nie to, że animacje "lagują" pewnie pozostałbym przy V20C. 
Szukałem sposobu, jak pozbyć się tych lagów, żeby telefon w końcu zaczął płynnie działać, jak JellyBean, ale nie znalazłem, choć kilka sposobów stosowałem, lecz bez skutku. 

jak instalujesz byle g, nie dbasz o czystość systemu to sie dziwisz? mam obok 20c i zero problemu, a sporo poinstalowane aplikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności