Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Ace 2] Ciągłe restarty telefonu nawet w trybie DOWNLOAD i RECOVERY.


d0miniK98

Pytanie

Witam. Mam problem z moim Ace 2. Mianowicie dawno już, chyba od września posiadam wgranego CM11. W sylwestra zaczął się resetować, potrafił resetować się nawet co 2 minuty. Dziś postanowiłem zabrać się za to. Pomyślałem, że nowy system rozwiąże problem. Na początku oczywiście chciałem wykonać WIPE z recovery, próby uruchomienia tego trybu kończą się na mrugnięciu ekranu recovery. No nic pomyślałem, że spróbuje wykonać WIPE po wgraniu nowego systemu przez ODIN'a. Próba włączenia trybu DOWNLOAD. Tryb ten włączył się na hmm 5 sekund ? Po czym zrestartował się i włączył się normalnie. Dodam, że telefonu praktycznie nie da się zablokować za pomocą przycisku POWER. Proszę o pomoc do tej pory było wszystko ok, czasem nie działały np. na ekranie głównym klawisze głośności ale wystarczy wejść w odtwarzacz przycisnąć i działało ale teraz już nie wiem co mam zrobić. Proszę o pomoc i jak czegoś nie napisałem to proszę zadawać pytania, odpowiem zaraz po przeczytaniu. Aha i czy to może się dziać od upadku(w gumowym etui) z wysokości pół metra? Czasem telefon spadał z większych wysokości i nic. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

definitywnie przycisk zasilania jest uszkodzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, PeliKan napisał:

definitywnie przycisk zasilania jest uszkodzony

Raczej sprawny bo po przytrzymaniu włącza się menu zasilania. Telefon, gdy go wyłączę a bateria jest włożona samoistnie się włącza. 

 

2 godziny temu, King_Stone_69 napisał:

Skoro wiele razy upadał to może coś się stało z przyciskiem POWER lub szwankuje bateria. Sprawdź czy wybrzuszona.

Bateria ok, niewybrzuszona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak co wariuje to co poczniesz? Wezmiesz giwere i kazesz mu stac w trybie download ? ^^

 

Jak ten tryb dobrze nie dziala, to masz zwiazane rece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, DaRkShAdOw napisał:

nie dałbyś rady go rozkręcić? zobaczyć czy to na płycie głownej uszkodzenie, czy to przycisk np. sie wcisnął i wtedy sie zobaczy

Dzisiaj próbowałem go rozkręcić ale 2 śrubek nie dałem rady odkręcić bo mam lipne te małe śrubokręty. Ogarne sobie lepsze i go rozkręce, zobaczę co tam jest.

38 minut temu, NeoCM napisał:

Jak co wariuje to co poczniesz? Wezmiesz giwere i kazesz mu stac w trybie download ? ^^

 

Jak ten tryb dobrze nie dziala, to masz zwiazane rece.

Właśnie to mnie dobija. Wcześniej miałem 5 lat Galaxy Mini I i na tym telefonie można było dom budować. Z systemem tyle się bawiłem i nic mnie takie coś nie spotkało więc napisałem na forum. :) 

 

Nie ma ktoś może Ace 2 na części w razie w ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności