Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Smartfon do 1000 zł. Nexus 5/ P8 Lite czy inny.


AmonBeats

Pytanie


Cześć, co sądzicie o telefonie Nexus 5 vs Huaweii P8 Lite ? Nexus nie ma miejsca na kartę pamięci  16 gb wystarczyłoby mi, raczej wybrałbym tą wersję z 16 gb. Wadą też jest, że ma wysunięty aparat, może się rysować. Zaletą matryca, która ładnie odwzorywuje kolory. Huaweii ma 2 miejsca na karte sim podobno, huaweii posiada lepszy design i lepszy aparat podobno, ale nexus jest bardziej developerski. Myślę, że te dwa telefony są godne uwagi oraz można je śmiało porównywać. Próbuję sobie jakiś telefon wybrać, ale xperia odpada. w życiu nie wezmę już nigdy więcej xperii. Samsung nie za bardzo mi pasuje. HTC w sumie jest okej ale wolałbym huaweia albo nexusa. Mógłbym liczyć na jakąś radę ? Może polecicie jakiś inny telefon z tej samej półki. Ważne by był funkcjonalny, developerski, miał system który nie będzie zaśmiecony tak jak w przypadku xperii, dobry aparat i w miarę dobrą jakość dźwięku. Do 1000 zł. 2 znajomych posiada Nexusa 5 i sobie chwalą, wiem co on potrafi. Dziewczyna zaś posiada P8 Lite, ale bardziej mnie przekonuje Nexus, ale temat cały czas kontynuujemy :> Czekam na dalsze wypowiedzi i opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wg mnie nexus. Lepiej chodzi , i czemu tak się bronisz przed xperiami? Ja mam z1c i nie mam problemu a zasyfiłem ją aplikacjami (ponad 80) i nawet zacięcia nie miałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Huawei ma proste menu. Zbliżone do iPhone-a. 
Pro po lepszym wyborem będzie nexus. Więcej na niego rzeczy wgrasz. Huawei P8 Lite praktycznie nie ma supportu jeszcze. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziewczyna ma p8 lite i wiem jak wygląda, koledzy zaś mają nexusa i mnie też ciągnie do nexusa bo jest bardziej  developerski, a jeśli jeszcze p8lite nie ma wsparcia to dupa :D A co powiedzie na konfrontacje nexus 5 vs htc 820/ huawei p8 ? ten lepszy od p8 lite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do 1000zł to mogę ci polecić używkę G3 ale tylko i wyłącznie jeżeli później wgrasz Androida 6.0, bo 5.0 na G3 to pomyłka xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności