Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG Optimus L3] Błąd po wgraniu oryginalnego systemu


Al Khalif

Pytanie

Siostra miała problem ze swoim telefonem bo brakowało pamięci (cześć z nej zniknęło podobno ). Zrobiłem roota i przeczyściłem, ale to nie pomogło. Chciałem wgrać od nowa firmware przez kdz i przy ponownym uruchomieniu poszło coś nie tak. Zaczął się uruchamiać, pokazuje się logo lg i po sekundzie robi się biały ekran i reboot. Nie da się zrobić hard resetu ani uruchomić emergency. Prawdopodobnie w kdz dałem diag zamiast emergency. Wiecie czy da się to jakoś naprawić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

@sebachuck15 JTAG to nie kabel tylko box do naprawy partycji boot w telefonach, i jego koszt nie przewyższa wielokrotnie wartości tel, to jest ok. 600 zł.

@Al Khalif jest wyjście. Serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To może weźmiesz jakiś z rozbitym ekranem, bo trochę takich jest za małe pieniądze i przełożysz płytę główną i będzie działał a do tego będziesz miał dodatkowe części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

co Ty gadasz @Al Khalif emergency nie powinno psuć urządzenia, wiem to z swojego przypadku, robiłem kumpla L3 z takim samym przypadkiem, musisz kombinować, zobacz co w menadżerze urządzeń czy wykrywa jakieś nieznane urządzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności