Skocz do zawartości

DusieK

[Samsung Galaxy S4 Mini] CyanogenMod 13 - Oficjalny

Rekomendowane odpowiedzi

A jak w porównaniu z CM12? Szybciej? Wolniej? Jak bateria?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę rzeczy działa jeszcze tak sobie - możliwe z resztą, że wiele zależy od paczki z google appsami, bo u mnie np. zainstalowały się dwa aparaty (jeden systemowy, drugi właśnie z paczki), ale żaden nie działa w 100% prawidłowo.

Poza tym system świetnie widzi kartę i nie ma problemu z jej wykorzystaniem. Wreszcie jest możliwość zapisywania zdjęć an karcie, o ile nie zamontuje się jej jako pamięci wbudowanej (bo jest taka możliwość).

Największą zaletą jest chyba większa możliwość ustawiania uprawnień dostępu dla poszczególnych aplikacji.

Trudno stwierdzić, czy poprawiła się szybkość działania, bo po pierwsze pamięć na razie jest świeża, a pliki ładnie poukładane w pamięci, a po drugie cm12.1 działał całkiem płynnie - przynajmniej ja nie miałem z nim większych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie pytanie z ciekawości, jak bateria trzyma?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam mały problem z kartą pamięci. O ile jako pamięć masowa(zdjęcia, muzyka) działa ładnie, to przy drugiej partycji ext2 Link2sd nie jest w stanie jej zamontować. Ktoś miał podobny problem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może nie działać na razie na CM 13. Trzeba czekać na aktualizację aplikacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to poczekam, wytrzymałem 2mies bez karty (serwis) to i poczekam bez przenoszenia aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi cm13 zaczaj się strasznie mulić po którejś aktualizacji nie wiem czego to wina ale wcześniej smigal jak nalezy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A wykonaj wpie na tej najnowszej wersji.

Czasami są poważniejsze zmiany w systemie i tak się dzieje. Aktualizacja codzienna nakłada, a nie usuwa zmian. Przez to robi się burdel w systemie. 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, NeoCM napisał:

A wykonaj wpie na tej najnowszej wersji.

Czasami są poważniejsze zmiany w systemie i tak się dzieje. Aktualizacja codzienna nakłada, a nie usuwa zmian. Przez to robi się burdel w systemie. 

Miałeś rację do tego jeszcze trim i odzyskał sprawność dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja na 1 kwietnia to wywołała. Wszędzie jest MOD. Wpisałem Drumpf w Google to pokazał się znany teraz amerykański polityk.

IMG-20160402-WA0000.jpg

Screenshot_20160402-105328.png

Screenshot_20160402-105258.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie powiem.  Mają humor :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wszystko dlatego że wczoraj był Prima Aprilis

Wgraj dzisiejszy build jak wyjdzie to będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Domyśliłem się że to Prima Aprilis. Nawet nie wiecie jakie było moje zdziwienie kiedy chciałem zobaczyć która godzina. Chyba pobiorę wcześniejszy build. Przestroga na przyszłość, nic nie aktualizujcie na 1 kwietnia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze możesz najnowszy pobrać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie, ktoś wie jak poradzić sobie z link2sd ? Teraz pozmieniali z tym 6.0 i mamy do wyboru 2 opcje albo zdjęcia, filmy, muzyka lub niewidzialna dla nas karta jako pamięć wewnętrzna. Link2sd zawsze był kompromisem i na 5.1 jak i na stockowym 4.4 nie było tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak Sformatowałeś karte (jako niewidzialna dla systemu), to link2sd powinien wykryc partycje ext4 przy uruchomieniu aplikacji , potem musisz dodac skrypt do autostartu i powinno działać, chyba ze sie mylę to mnie poprwacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Link2sd nie wykrywa karty niestety (jako partycji). Być może trzeba ją od nowa sformatować - jeszcze nie próbowałem, bo mam na niej sporo rzeczy i mi się na razie nie chciało przenosić.

Gdzieś, ktoś pisał, że aplikacja nie obsługuje 6.0, ale piszę to tylko jako trop do ewentualnego zbadania, bo nie pamiętam szczegółów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem z link2sd na mm to nie jest przypadłość tego romu a całego MM. Nawet tego prosto od Google.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poradnik na yt jak zainstalować CyanogenMod 13 i Open Gapps na Samsung Galaxy S4 Mini (GT-I9195)

Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie moge znalesc opcji zmiany funkcji bluetooth z a2dp source na a2dp sink w cm 12 na i9001 mam taka funcje pod ustawienia zaawansowane/ogolne na i9195 mam cm 1 3 stable z 21 12 16 i nie moge jej znalesc ,moze komus sie to udalo lub uzywa jakiejs apki ktora umozliwia taka zamiane?

Na s plus cm 12 wygladalo to tak

8ccf3cf0f7c702b435a9dc203ce5d661.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest mozliwosc podlaczenia usb otg w tym romie dokladnie pendriva przez przejsciowke usb?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi