Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S4 Mini] CyanogenMod 13 - Oficjalny


DusieK

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę rzeczy działa jeszcze tak sobie - możliwe z resztą, że wiele zależy od paczki z google appsami, bo u mnie np. zainstalowały się dwa aparaty (jeden systemowy, drugi właśnie z paczki), ale żaden nie działa w 100% prawidłowo.

Poza tym system świetnie widzi kartę i nie ma problemu z jej wykorzystaniem. Wreszcie jest możliwość zapisywania zdjęć an karcie, o ile nie zamontuje się jej jako pamięci wbudowanej (bo jest taka możliwość).

Największą zaletą jest chyba większa możliwość ustawiania uprawnień dostępu dla poszczególnych aplikacji.

Trudno stwierdzić, czy poprawiła się szybkość działania, bo po pierwsze pamięć na razie jest świeża, a pliki ładnie poukładane w pamięci, a po drugie cm12.1 działał całkiem płynnie - przynajmniej ja nie miałem z nim większych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja mam mały problem z kartą pamięci. O ile jako pamięć masowa(zdjęcia, muzyka) działa ładnie, to przy drugiej partycji ext2 Link2sd nie jest w stanie jej zamontować. Ktoś miał podobny problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A wykonaj wpie na tej najnowszej wersji.

Czasami są poważniejsze zmiany w systemie i tak się dzieje. Aktualizacja codzienna nakłada, a nie usuwa zmian. Przez to robi się burdel w systemie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NeoCM napisał:

A wykonaj wpie na tej najnowszej wersji.

Czasami są poważniejsze zmiany w systemie i tak się dzieje. Aktualizacja codzienna nakłada, a nie usuwa zmian. Przez to robi się burdel w systemie. 

Miałeś rację do tego jeszcze trim i odzyskał sprawność dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Domyśliłem się że to Prima Aprilis. Nawet nie wiecie jakie było moje zdziwienie kiedy chciałem zobaczyć która godzina. Chyba pobiorę wcześniejszy build. Przestroga na przyszłość, nic nie aktualizujcie na 1 kwietnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, ktoś wie jak poradzić sobie z link2sd ? Teraz pozmieniali z tym 6.0 i mamy do wyboru 2 opcje albo zdjęcia, filmy, muzyka lub niewidzialna dla nas karta jako pamięć wewnętrzna. Link2sd zawsze był kompromisem i na 5.1 jak i na stockowym 4.4 nie było tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Sformatowałeś karte (jako niewidzialna dla systemu), to link2sd powinien wykryc partycje ext4 przy uruchomieniu aplikacji , potem musisz dodac skrypt do autostartu i powinno działać, chyba ze sie mylę to mnie poprwacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Link2sd nie wykrywa karty niestety (jako partycji). Być może trzeba ją od nowa sformatować - jeszcze nie próbowałem, bo mam na niej sporo rzeczy i mi się na razie nie chciało przenosić.

Gdzieś, ktoś pisał, że aplikacja nie obsługuje 6.0, ale piszę to tylko jako trop do ewentualnego zbadania, bo nie pamiętam szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Nie moge znalesc opcji zmiany funkcji bluetooth z a2dp source na a2dp sink w cm 12 na i9001 mam taka funcje pod ustawienia zaawansowane/ogolne na i9195 mam cm 1 3 stable z 21 12 16 i nie moge jej znalesc ,moze komus sie to udalo lub uzywa jakiejs apki ktora umozliwia taka zamiane?

Na s plus cm 12 wygladalo to tak

8ccf3cf0f7c702b435a9dc203ce5d661.jpg

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności