Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Galaxy Mini 2 GT-S6500/D] [Custom ROM] Peter's ROM Lite [2.3.6] [MOD]


Illutorium

Rekomendowane odpowiedzi

Źródło okrojonego ROMu: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1863612 (Waga 100MB)

 

Z związku z powyższym miałbym zaszczyt zaprezentować modyfikacje którą przerobiłem Custom ROM od peter_baz'a z XDA [Bo w sumie nie chciało mnie się stworzyć na Android Kitchen - bo to jest pewne że zliczyłoby się z masowymi godzinami a jak skórka ICS mnie się spodobała to zawziąłem taki pomysł że okroje go tj. na "Galaxy mini" że tu byłoby w wersji "Pico" [~30-40MB] i tak się stało.]

I oto tak już powstała okrojona wersja.

 

Domyślny launcher: Zeam Launcher|org.zeam|Michael Bentz

Domyślna przeglądarka: Lightning|[F-Droid]|Anthony Restaino

Domyślny Dialer: Go Contacts|com.jiubang.gopim|Go Dev Team via "golauncher"

,Informacje: Już dawno nie wspierane. (Od sierpnia 2014 zapewne...)

Domyślny menedżer: Power File Manager|pe.kmh.fm|Mu Hwan Kim

Domyślny odtwarzacz: z Galerii {com.omichsoft.gallery|Omich Software}|Intelli Music Player {com.gmail.psixgame.Player|Psixgame}

 

Łącznie jest:

.ZIP: 47MB

HDD: 73MB

RAM: 83MB

Wersja Non-NFC

 

Non-NFC: https://www.androidfilehost.com/?fid=24340319927534157

NFC: https://www.androidfilehost.com/?fid=24340319927534158 [Należy wrzucić do ROMu albo rozpakowywać...]

 

Co było zmodyfikowane:

 

https://www.androidfilehost.com/?fid=24340319927534159

 

Dodatkowe informacje:

 

Wymagane Recovery: CWM 6.0.3.3-b2+6.0.4.7 (6.0.5.1 nie zalecane jeśli było wykombinowane ogólnie z .pit'em [Nie wykombinowane ogólnie z pit'em - ujdzie.],po wykombinowaniu z .pit'a przy OC wraca do Menu Recovery.)

 

Podziękowania dla:

Użytkownika peter_baz z XDA za Stworzenie jak najmniejszego Custom ROM'u dla Gingerbread'a.

oraz Tym którzy chętnie spróbowali już bardzo okrojoną modyfikacje.

 

Przy okazji,Ambitnych świąt.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skryty Figlarz

Jak widać da się skorzystać.

Nawet lepiej,bo praktycznie i tak jest już dość okrojony.

Że do Multimediów (VP8/H.264/XviD - 480p) da się skorzystać śmiało - Nawet z Overclocking'em i tak mało laguje.

Tu już jest największy plus. :D  - Z ROMem od Oficjalnego źródła miałem problem bo czasem się zacina albo trochę wolniej startuje ale jak go okroiłem to już coraz szybciej startuje (Zauważyłem dopiero przy Zastąpieniu Galerii [Waga: 14MB kontra niecałe 600kb] jak z wielkiego bebechu byłby szybszym ostrogiem.)

Bo przede wszystkim zamiast dwóch launcherów to już jest po prostu jeden. - Tu widać że tylko Zeam potrafił sporo oszczędzić na Baterii.

A najlepsze jest to że wszystko chodzi jak w Normalnym Gingerbread'zie. (Wi-Fi Działa,Nagrywanie także działa [w 4.2.2 to już daje się zapomnieć przy Linux 3.xx] - Jakby co dużo mówić... Po prostu uzupełniacz dla Normalnego ROMu. Po prostu.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DaRkShAdOw napisał:

ale w cm10.1 też można nagrywać wideo, chyba miałeś starą wersję ;)

Nie,Miałem nową. tylko że miałem na Linux 3.xx (Wersja z grudnia jakby co) a nie na 2.6.38 (Tak jak wtedy.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DaRkShAdOw napisał:

to nie wiem, u mnie ładnie wszystko chodziło. ani jednego bugu

Bo były dwie wersje. Jedna ze starszym kernelem od "bleached",a Druga z nowszym od "TheWhisp" - Z nowszego skorzystałem i dlatego tak jest że nie daje się nagrywać.

 

5 minut temu, Skryty Figlarz napisał:

Dla mnie ten ROM to wybawienie dla użytkowników s6500 ;) Gdy dostanę takowy telefon do naprawy na 100% zainstaluje i wypróbuje ;)

I nie tylko dla użytkowników Jena ależ i dla wszystkich minimalistów którzy chcą mieć jak najwięcej okrojonego. :) - Być może istnieją jakieś najdrobniejsze bugi (To się zdarza - to normalne,które niezbyt wpływają na znaczenie tego ROMu,Są wyjaśnione we Zmianach.) ale da się przynajmniej czysto pożytkować. (Nie ma mowy,żeby nie było coś nie fair.) Bo Nie mówię że się nie da - bo praktycznie testowałem nawet na własnym i jakoś działało lepiej niż przy Standardowym. Poleciłbym ten ROM jak najbardziej,a tym bardziej że jest bardziej okrojony niż z Oryginalnego źrodła od Autora tego ROMu z XDA. Ale w obecnej chwili mam już od przedwczorajszego dnia Lumię i dlatego do Multimediów będę skorzystał już z Lumii (po Aktualizacji na Windows 10 Mobile nawet nie będę musiał już skorzystać z Komputera żeby obejrzeć jakieś filmiki w 1080p przy H.264/H.265 na Nośnikach przenośnych przy USB-OTG)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności