Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy Ace 4] Problem czarny ekran, przyciski nawigacyjne się świecą


adoos

Pytanie

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

szablonu opis używa się tylko do poradników ;)

co do problemu.. najprawdopodobniej tak. jest cień szansy że się rozłączył (tasiemka się przepisów

przepaliła, albo odłączyła od płyty głównej) ale aby to określić muszę znać przyczynę.. kiedy to powstało? telefon nie spadł czy coś?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Okej, właśnie najdziwniejsze jest to, że telefon mi w ogóle nie spadł trzymałem go w kieszeni siedziałem blisko ogniska w pewnym momencie wyciągnąłem telefon z kieszeni (odsunąłem się od ogniska) i na ekranie ujrzałem dziwne kreski coś takiego jak na załączonym obrazku:

10ftizb.jpg

9600905800_1292958910.jpg

tylko na ekranie nie było widać żadnych ikonek czy tapety itp jak blokowałem przyciskiem telefon to owe kreski były na pół ekranu (za każdym zblokowaniem telefonu przyciskiem) kreski były raz ich więcej raz mniej. 

W tym momencie ekran jest totalnie czarny a działają tylko przyciski nawigacyjne home ten po lewej i po prawej - świecą się.

Telefon bez problemu można wyłączyć i włączyć, ładować.

Owa sytuacja miała miejsce w przełomie października-listopada.

Telefon posiada leciutkie pęknięcie w lewym górnym rogu (miał to przed zaistniałą sytuacją) i użytkowałem go dobre parę miesięcy nic się nie działo.

 

Jeśli padł wyświetlacz jaka jest cena jego wymiany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

na szybko wynalezione na alledrogo

http://allegro.pl/naprawa-ekran-lcd-szybka-samsung-galaxy-ace4-g357f-i5860715825.html

jeśli taka cena jest w serwisach, za tyle możesz wyhaczyć ten fonik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności