Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Trend GT-S7560] Problem z włączaniem się telefonu


kisiel

Pytanie

Witam , posiadam pewien problem z moim Trendem .Chciałem zainstalować custom roma. Zacząłem od instalacji custom recovery. Pobrałem aplikacje TWRP i zainstalowałem  recovery ale nie dla mojego Trenda tylko  Ace 2.

Telefon nie reaguje na podpięcie ładowarki , nie działa recovery i download mode oraz oczywiście nie włącza sie .Widzi go komputer i Odin też , lecz ADB nie wykrywa. Moje pytanie ; czy da się to jakoś naprawić w domu za darmo , czy muszę wysłać go do  serwisu?

Dziękuje za każdą odpowiedź 

Pozdrawiam , Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Znaczy chodzi o to , że czytałem że do wgrania romu przez odina trzeba miec download mode a mi wgl telefon nie bootuje do niego.Nie miałbyś linka do czystego romu bez sieci dla Trenda? bo szukaalem po tematach a tam same premium hostingi ze slow downloadem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

no tak nie doczytałem ze download mode nie działa.. ale że odin go wykrywa..? O.o

może spróbuj z przyciśniętym Power vol- i Home podłączyć go przez usb do pc i wtedy może odpali download mode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No sorry dalej nic . Wykrywa go no nie wiem jak to ujac ale po podpieciu usb swieci sie na żółto , pomyślałem ,że jest to wykrycie bo mam starego mini 2 w którym też coś popsułem a gdy go podepne to odin wgl koloru nie pokazjue i sys nie wykrywa podpietego dysku. To co da sie cos z tym zrobić? Bardzo mi zalezy na fixie

Edytowane przez DaRkShAdOw
nie ma czegoś takiego jak s2 mini ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Więc zamykam. Jeśli ktoś ma pomysł jak to zrobić niech zgłosi ten post. Otworzę temat.

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności