Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 1

[Samsung Galaxy Mini 2]Nie działają "Usługi Google Play" CM11


nokia1xd

Pytanie

Witam.

 

Dzisiaj zainstalowałem sobie do mojego mini 2 cm11 i gapps cm11 z tej strony. Wszystko ładnie się zainstalowało ale gdy wchodzę w menu to nie widzę żadnego Google Play  tylko Kiosk Play(nw czy to to samo, inna ikona jest). Chciałem zalogować się do Google+ i sprawdzić tą aplikacje ale : "Usługi Google Play, od których zależy działanie niektórych aplikacji, nie są obsługiwane na Twoim urządzeniu. Skontaktuj się z producentem, by uzyskać pomoc." I koniec jedyne co mogę zrobić to nacisnąć OK i 'wyrzuca' mnie do menu. Dodam, że na CM10.1 wszystko działało poprawnie. Jest jakaś rada na rozwiązanie tego problemu?

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Możesz ręcznie dodać te usługi google - pobrać z internetu. 


Ponadto zobacz jakie pliki zawiera ten Gapps, potem zobacz w recovery czy masz zaznaczone monut system i monut data. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Paczka to jest ta w waszej strefie download - Gapps CM11. Wszystko wyglądało jak by się zainstalowało poprawnie nie było żadnych błędów etc.

 

EDIT: z internetu po instalacji jest napisane: "aplikacja usługi google play została zamknięta"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Teraz, DaRkShAdOw napisał:

@KitLerpodał,że z naszego forum ;)

Chodziło mi o wersje. O ile się nie myle to są mini itp. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra załóżmy, że jesteśmy teraz w innej sytuacji bo chyba coś z gappsami nie tak. Zainstalowałem dopiero gappsy od cm10.1 (te co miałem wcześniej) i okazało się, że jest google play ale występuje inny błąd:

1.png.c4b24707c2e8c12143a805e785b5904f.p

2.png.6e134413755c413a1b74e7b682efe38b.p

Może i klawiaturę mógłbym usunąć to co z tym drugim błędem? Wydaje mi się, że to niekompatybliność gappsów z romem.

Edytowane przez DaRkShAdOw
zdjęcia dodawaj na forum, nie jakieś hostingi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nwm czy to tylko u mnie na Tapatalk ale na tych zdjęciach nic nie widać bo taka pikseloza

Edytowane przez DaRkShAdOw
nie cytuj poprzedniego posta. przecież wiadomo, ze do niego się odnosisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 minuty temu, sebachuck15 napisał:

nwm czy to tylko u mnie na Tapatalk ale na tych zdjęciach nic nie widać bo taka pikseloza

Nie wiem jak to na telefonie jest, na kompie jest dobrze. Robiłem po prostu ss w telefonie i wrzucałem na komputer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tak. to przez tapatalk. a raczej przez usera który wrzuca zdjęcia na jakieś hostingi zamiast normalnie na forum. przez to wyświetlają się tylko miniatury.

@nokia1xdtak. drugi błąd to niekompatybilne gapps. pobierz te co podałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności