Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S III] CyanogenMod 13 - oficjalny


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Czy ktos posiada wiedze czy na cm13 bedzie aktualizacja zeby przy pobieraniu mms  transmisja danych sama sie uruchamiała??troche jest to uciażliwe zeby za kazdym razem właczac transmisje danych.Chyba ze jest jakis inny sposob zeby to obejść?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak działa od CM 10.2 kolego. 
A CM na takich udogodnieniach się nie skupia. Chociaż w ustawieniach jest opcja "wybudzania", lecz ona nie do końca działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem parę dni zainstalowany cm 13 na s3 i dałem spokój. Ciągłe zwisy, problemy z rotacją ekranu, niedziałające rozmowy VoIP przez fb messenger i zżeranie baterii.

Zainstalowałem dzisiaj archidroid 315 i w porównaniu do cm 13 to inna liga. Wszystko śmiga jak wściekłe i działa jak należy. Cm 13 do codziennego użytku w s3 się jeszcze niestety nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam testuje cm 13 od miesiaca instalowałem wszystkie aktualizacje jakie przychodziły po ostatniej aktualizacji tz  z dnia 07.03.2016 tel wyłacza sie co jakis czas i internet transmisja danych nie chce sie włączać ,po za tym bateria bardzo krotko trzyma.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum że to nie jest wersja stable tylko jeszcze beta. Testowa. Więc czego ty się spodziewasz..

W s4 też mam testową i jest wszystko ok, to może właśnie dlatego wolałem napisać że jeszcze za wcześnie aby korzystać na s3 z cm13 chyba że kogoś kręci niemożliwość korzystania z telefonu i bycie żywym królikiem doświadczalnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gapps 13 z linku powyżej.  plik "open_gapps-arm-6.0-nano-20151207"

 

edit1

Próbowałem wgrać jeszcze raz system ale wywala błędy. Zmieniłem karte pamięci i na chwile pomogło ale telefon i tak zatrzymuje sie na logu samsunga. Zmieniłem recovery i ono w ogóle nie chce wgrać gappsa. Telefon i tak staje ciagle na logu samsunga.

edit2

coś jest z tym romem nie tak, ROM CM11 i gapps 11 łyknęło bez problemu. Niestety telefon wciąż zatrzymuje sie na logu samsunga ;(

Gappsy pod cm13 potrzebują romu z patchem... Jest to napisane na stronie opengapps.org.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie jest, może być ale nie musi, wersje nightly są zwykle wydawane codziennie, i są w nich wprowadzane eksperymentalne zmiany, które nie zawsze muszą działać.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

lepiej wgraj te z /zip niż .img. Łatwiej i lepiej jest. W formacie .zip robi się przez Recovery. Tak w ogóle chodzi Ci o Recovery CM? Jeśli tak to nie rób tego tylko TWRP najnowsze wgraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, CyanowyLenovo napisał:

lepiej wgraj te z /zip niż .img. Łatwiej i lepiej jest. W formacie .zip robi się przez Recovery. Tak w ogóle chodzi Ci o Recovery CM? Jeśli tak to nie rób tego tylko TWRP najnowsze wgraj.

a gdzie moge pobrac zip?? znalazlem tylko img. Jak juz znalazlem zip tto bylo dla S2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze przez TWRP Manager pobrać i zainstalować. Faktycznie ciężko znaleźć w .zip. To tak jak wcześniej pisałem: przez TWRP Manager zainstalujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich ;-)

Może ktoś z Was orientuje się czy jest (jeżeli tak to, jak!) możliwość wyłączenia tzw., usługi WAP Push w CM 13? O ile sam rom w wersji  'cm-13.0-20160820-SNAPSHOT-ZNH5YAO0J2' chodzi na moim SG3 bez większych problemów to, strasznie denerwują mnie komunikaty sieciowe, których nie mogę wyłączyć. W CM 11 można tego dokonać z poziomu aplikacji 'SMS/MMS' i po strawie. A jak to zrobić w CM13? Nie widzę takiej możliwości z poziomu Google Messenger'a, który jest domyślną aplikacją. W ustawieniach systemu też nie mogę znaleźć odpowiedniej opcji, ale może źle patrzę...?

 

Pozdrawiam :-)

OK., poradziłem sobie z powyższym problemem. Poniżej metoda, którą zastosowałem. Może komuś się przyda ;-)

- najpierw, po otrzymaniu komunikatu sieciowego dodałem go do, ignorowanych powiadomień. Na wiele to się nie zdało, bo one i tak przychodzą ;-)

- ustawienia - powiadomienia - filtrowanie powiadomień - symbol dzwonka (prawy górny róg listy) - wyłączenie uprawnień do SMS.

Pozostałe sms'y/mms'y dochodzą bez problemów.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wrzuciłem dziś CM13 20161021 NIGHTLY i wszystko poszło gładko łącznie z opengapps w wersji mini. Nie ma problemów z migającym ekranem, aparatem itp, jednak zauważyłem, ze telefon zaczął pożerać baterię w zastraszającym tempie. Przy 77% naładowania prognozuje rozładowanie za 1h 23min. Na CM11, z którego się przesiadłem, SGS wytrzymywał jakieś 16 godzin przy umiarkowanym użytkowaniu. Czy wzmożone zażywanie baterii przez CM13 to znany problem? Można sobie jakoś z tym poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności