Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S III] CyanogenMod 13 - oficjalny


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

Samsung galaxy s 3 niestety nie będzie mieć dobrego wsparcia. Jedyna szansa to port z note 2 (n700). Ale nie wiem czy jakiś dev się jeszcze tym zajmuje bo co raz więcej ludzi porzuca s3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dosyć ciekawy problem z gappsami mianowicie zacząłem instalować Rom na recovery pliz touch i system się zainstalował lecz był problem z zainstalowaniem gappsow cały czas wywal błąd error12 więc postanowiłem zainstalować cwm najnowsze, gappsy ruszyły i było okey po sprawdzeniu romu postanowiłem wrócić do cm12.1 i tu był pierwszy problem system się zainstalował ale nie mogłem zainstalować gappsow do lolipopa które wcześniej działały bez problemów więc myślałem że to wina recover zainstalowałem ponownie pliza i było to samo..Na necie pobrałem 4 paczki gappsow i żadna nie działała to było dosyć dziwne ponieważ zazwyczaj gappsy instalowały się bez problemu.. Jest to możliwe że to było wywołane przez Rom cm13? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 19.12.2015 at 15:45, Krzysiek_46 napisał:

Mam takie pytanie rooma mam wrzucić na kartę sd spakowanego zip rozpakowanego? Wrzuciłem spakowanego i wogóle w recovery mi go nie wykrywa. 

Obojętnie gdzie go wrzucisz. Wszystkie archiwa muszą być spakowane. Czyli ich nie wypakowujesz :)

 

Mi tam na CWM 6.0.4 poszło :) nie wgrywałem zalecanego recovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie. Co wy za bzdury piszecie. To rom z oficjalnej banderoli Cyanogenmod.org

Większość poprawek będzie szła właśnie od tego teamu. 


Z Gapps jest problem na CM 13 - i to na 80% romów. Jak będą nowsze, skuteczniejsze paczki, to je udostępnimy.

Problem leży właśnie w Android M, szyfrowanie partycji itp. Z tym się borykają teraz developerzy. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wgrałem tego cm13 za pomocą twrp 2.8.7.0 narazie tel się włącza :)

19 godzin temu, zielo232 napisał:

Ktoś wie czy w najnowszej wersji naprawiono problemy z wyświetlaczem? (chodzi o miganie)

nie w dzisiejszej wersji dalej tak samo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zainstalowałem najnowszą wersję cm13 ( dzisiejszą 23.12) I jestem zadowolony problem z miganiem ekranu został rozwiązany poprawiono stabilność bateria dobrze trzyma( jak na razie) Można już nagrywać filmiki na snapchata z przedniej kamerki ( ktoś pytał o to więc odpowiedziałem)  

Jeszcze tylko go przetłumaczyć i dodać roota i jest dobrze ? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierasz przez Aktualizacje CyanogenMod. Wchodzisz w Ustawienia -> Informacje o telefonie -> Aktualizacje CyanogenMod. Co do instalacji aktualizacji, po pobraniu masz albo na belce statusu albo po wejściu j/w możliwość aktualizacji. Belka Statusu: przytrzymujesz ten monit i rozsuwasz go trzymając w dół , a potem klikając w pobierz. Jeżeli zostało pobrane to takim samym ruchem klikasz "Uruchom ponownie i następuje reboot. W przypadku wejścia przez ustawienia klikasz w taką ikonkę i jak wcześniej klikasz w "Uruchom ponownie". Nie zapomnij po wejściu w Aktualizacje CyanogenMod ustawić aktualizacje na raz dziennie, no chyba, ze chcesz, żeby sprawdzało dwa razy dziennie to tak też możesz :) Można tam wybrać też raz w tygodniu i raz w miesiącu. Do wyboru do koloru :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, CyanowySamsung napisał:

Pobierasz przez Aktualizacje CyanogenMod. Wchodzisz w Ustawienia -> Informacje o telefonie -> Aktualizacje CyanogenMod. Co do instalacji aktualizacji, po pobraniu masz albo na belce statusu albo po wejściu j/w możliwość aktualizacji. Belka Statusu: przytrzymujesz ten monit i rozsuwasz go trzymając w dół , a potem klikając w pobierz. Jeżeli zostało pobrane to takim samym ruchem klikasz "Uruchom ponownie i następuje reboot. W przypadku wejścia przez ustawienia klikasz w taką ikonkę i jak wcześniej klikasz w "Uruchom ponownie". Nie zapomnij po wejściu w Aktualizacje CyanogenMod ustawić aktualizacje na raz dziennie, no chyba, ze chcesz, żeby sprawdzało dwa razy dziennie to tak też możesz :) Można tam wybrać też raz w tygodniu i raz w miesiącu. Do wyboru do koloru :) 

Dzięki wielke! ;) Mam do ciebie Jeszcze jedno pytanie ponieważ już robiłem aktualizacje i tak jak mówiłeś klikam uruchom ponownie i telefon się ponownie uruchamia lecz nie aktualizuje telefonu włącza się tylko recovery Twrp :/ Muszę zmienić recovery żeby aktualizacje się instalowały?  Jak tak to jakie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności