Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy Ace 4] Występuje problem podczas używania modułów xponsed


Kuba Dombrowski

Pytanie

Cześć, to znowu ja [emoji14]

Jak w temacie mam kilka problemów:

1.Nie można w ogóle odebrać rozmów! Kiedy ktoś zadzwoni to się wyświetla komunikat:b33c3dbd1c7fb7a78f2d14e996956d1d.jpg

I nie można nic z tym zrobić, nie można odebrać. Jedynym wyjściem jest zgaszenie ekranu i wtedy przerywa połączenie i można oddzwonić.

2.Lagi! Seeder nie pomaga, factory reset też za bardzo nie pomógł. Zastanawiam się nad przesiadką na inny Rom, jeśli w ogóle takowy istnieje. Moglibyście mi jakiś podać jeśli jest w ogóle jakiś?

Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

@Kuba Dombrowski

Sam mam ten telefon i niestety, nie ma na niego żadnych romów.

Wipe data w większości wypadków nie przyspiesza telefonu, więc odinstaluj kilka apek i aktualizacji fabrycznych apek. A co do seedera, on najlepiej sprawuje się na jednordzeniowych urządzeniach.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Renox Logo się nie wyświetla, stocka wgrywałem z tąd bo miałem jeden problem http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G357FZ/PLS/

 

Po wyłączeniu modułów xposed problem się rozwiązał.

Dzięki za pomoc i mam jeszcze jedno pytanie.

Mianowicie czy da radę zrobić tak żebym mógł mieć moduły xposed i nie mieć tego błędu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po wyłączeniu modułów xposed problem się rozwiązał.

Dzięki za pomoc i mam jeszcze jedno pytanie.

Mianowicie czy da radę zrobić tak żebym mógł mieć moduły xposed i nie mieć tego błędu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hmm.. lucky patcher odpada.. popróbuj z resztą modułów. Włącz jeden i reboot, zobacz czy problem jest, jak nie to wyłącz ten i włącz inny i zobacz czy problem dalej będzie itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No i wyjaśnione.

Wszystko przez moduł wanam xposed.

Ale jest problem.

Chciałbym mieć ten moduł ale nie chciałbym mieć tego problemu.

Da radę tak zrobić?

P.S Moduł ten działał dobrze kiedy był pobrany ze Google Play, ale niestety autor musiał usunąć ten moduł nie wiadomo dlaczego i pobralem ten moduł za pomocą xposed installer.

Może to jest przyczyną problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale najdziwniejsze jest to, że wanam xposed jest na samsungi a nie działa na samsungu..dziwne.. może spróbuj tym, może zadziała ale raczej nie http://dl-xda.xposed.info/modules/ma.wanam.xposed_v340_661feb.apk

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności