Skocz do zawartości

• 0
adamino199

[Galaxy Mini] Telefon włącza się do loga samsung, nie działa download

Pytanie

Witam telefon był zrootowany, nie chce się włączyć, nie działa także download Mode. Włącza się tylko do napisu samsung l. Proszę o pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

o jaki telefon chodzi? i próbowałeś wtyczką usb jig? (na allegro za 5 zl)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

"Włącza się tylko do napisu samsung l. Proszę o pomoc."

A konkretnie...?

Bo jeśli chodzi o to że na próbie załączenia recovery się załącza logo Samsunga i dopiero po wkładaniu baterii się załącza to już dałoby się oczyścić z dalvik/cache/data i przywrócić do normalności. [Przypadłość jest najczęściej na S6500 co przy tym daje się dość łatwo rozwiązać przy CWM v6 - Wiem bo do dziś mam telefon jako zapasowy.]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

wtyczka USB jig wprowadza telefon w tryb download i na allegro kosztuje ona 5 zł więc to raczej wydatek nie jest.. ale jak próbowałeś go wprowadzić w ten tryb download, że nie szło?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

w tryb download możesz wejść na miniaczu bez  baterii, odpal ten tryb z podłączonym kablem i włóz baterię jak odpalisz ten tryb (miałęm popdobny przypadek, robiłęm kumplowi fona, kombinowałem już trochę i zauważyłem że styki od baterii nie stykają aż tak, pomogło odpalenie trybu download bez baterii i włożenie baterii w trybie download i przytrzymywanie jej podczas flashowania)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności