Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung GT-S7560 Galaxy Trend] Problem z wgraniem aktualizacji - Odin


MrOxmen

Pytanie

Witam, po zapoznaniu się z poradnikiem postanowiłem wdrążyć plan w życie... Pobrałem softa S7560XXAME9_S7560OXXAME9_XEO, włączyłem odina wszedłem w tryb download, podłączyłem telefon zaznaczyłem opcję... W lewym górnym rogu wszystkie inne odznaczone otworzyłem w PDA softa i kliknąłem START pokazało mi, że jeden proces błędny czy coś takiego, ale nie ładowało się normalnie i nie było PASS. Po odłączeniu telefonu, włączyłem go i sytuacja się w ogóle nie zmieniła, czyli jest tak jak pisałem w pierwszym poście... Co zrobić? Z góry dziękuję. (tak miałem wyłączone wszystkie procesy Samsung Kies) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat jest napisany niepoprawnie.

Musisz jak najszybciej poprawić swoją wypowiedź, aby uzyskać trafną odpowiedź od naszego społeczeństwa.

Jeżeli nie wiesz jak poprawnie napisać temat, niżej podaję dwa linki które powinny wskazać Tobie drogę.

1. http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/5199-pierwsze-kroki-na-forum-1-tutorial-forum-dla-u%C5%BCytkownika/?p=36026

2. http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 minuty temu, MrOxmen napisał:

kliknąłem START pokazało mi, że jeden proces błędny czy coś takiego

Te czy coś jest bardzo ważne. Proszę spróbować zaktualizować jeszcze raz i przesłać dokładny błąd. 

Kolejną próbę instalacji proszę wykonać zgodnie z poradnikiem:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wystarczy rozpakowywać z .zip (Skompresowane) i wgrać firmware jako .md5 (Nieskompresowane)

Widać że tylko "BNJ1" wydaje się być nowszym niż z "AME9" jak na to wskazuje... Ale to już nie moja ta sprawa...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ludzie. takie kardynalne błędy?

ROM NIE MOŻE BYĆ W FORMACIE ZIP!

 

ODIN nie pozwoli Ci wgrać takiego romu, dlatego jest fail.

Musi myć md5 lub tar

 

PS. polecam pobierać ODINy z forum, nie z dziwnych stron... 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności