Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Xperia S] Pomoc przy aktualizacji do Androida 5.1


Piotrek744

Pytanie

Witam wszystkich mam problem chce  zainstalowac androida 5.1 mam cwm zainstalowane jednak nie dziala czytalem duzo tematow juz ale no nigdzie nie dostalem konkretnego cwm czy instrukcji mam odblokowany botoloader i zrobionego roota.Pomoze ktos?Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Musisz wgrać plik boot.img z zipa przez flashtoola ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zrobilem tak najpierw root pozniej CWM a na koncu kernel cwm wgralemcm-9-20130929-NIGHTLY-nozomi  o nazwie cwm-recovery-for2012xperia_v01 i zainstalowalem ten rom i to nie jest 5.1.1 tylko 4.0.4 moze mi ktos podac link do 5.1.1?z gory dziekuje

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

pomylilem sie jakos dobra nie wazne pobralem z tej strony https://mega.nz/#F!60cHlYRb!wdYGx9SkRt2S8b3LtHhgeg uCyan-12.0-b05 i kernela tak jakby nie dzialal caly czas jest standardowe sony i w cwm nie wejde.Zainstalowalem plikk boot z tego romu ale nnie zadzialal to pobralem z tej strony co podalem wyzej boot-ucyan-bxx-zswap i to samo w dodatku pojawi sie sony tak po stoi z 3 minuty i restart co jest nie tak wsystko robilem na nowo wgranym androidzie w takiej kolejnosci root.cwm a nastepnie kernel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Te najnowsze recovery jest pod CM 13.
Być może wersje TWRP 2.7.X.X - różnią się ścieżką instalacyjną [Tak jest w przypadku niższych wersji, które nie wgrają CM 12.X]

Wgraj starsze recovery. Zobacz w Advanced w TWRP, czy masz zmontowane wszystkie partycje systemowe,bo nie raz samo odznacza. 

Jeżeli nadal będziesz miał problemy, to wróć do stocka. Od nowa wgraj root, cwm itp. Bo nie raz w Sony nie da się inaczej wgrać jakiegokolwiek custom roma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

eeee :huh: albo to ja już nie zapomniałem że może tak to działać, albo przy wgraniu boot.img z zipa masz kompatybilne recovery by wgrać rom, powinno to pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 godzin temu, PeliKan napisał:

eeee :huh: albo to ja już nie zapomniałem że może tak to działać, albo przy wgraniu boot.img z zipa masz kompatybilne recovery by wgrać rom, powinno to pomóc

Przepraszam ale nic z tego nie zrozumialem..Teraz pobieram inna wersje tego romu  i mam takie pytanie skad mam wgrac plik boot.img z tej paczki co teraz sciagam? czy to co jest na samej gorze  tej strony?https://mega.nz/#F!60cHlYRb!wdYGx9SkRt2S8b3LtHhgeg  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności