Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Asus ZenFone 2 Laser 5.0 ZE500KL] Nie widzi pliku mod_boot.img gdy jestem w bootloaderze - Root


dre4merOn

Pytanie

Cześć. Próbuję zrootować telefon tak jak w tym poradniku: http://forum.xda-developers.com/zenfone-2-laser/general/wip-finding-to-root-ze500kl-t3223797 Robię wszystko po koleji czyli adb reboot bootloader a potem fastboot boot mod_boot.img i nie widzi go:

46453173240416972396.thumb.jpg.56233b204

Dlaczego? Czy w złym miejscu umieszczam? Umieściłem i na karcie SD i na pamięci wewnętrznej. Jak i w folderze ADB. Gdzie powinienem umieścić prawidłowo plik mod_boot.img by zrootować telefon?

Edytowane przez Pawliniak
Zdjęcia dodajemy jako załącznik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Okay dałem rade pomógł mi @PeliKan aka Peli :D:P na GG. :) Trzeba było dokładną ścieżkę podać. Jeśli adb jest na c:\ to trzeba zrobić tak: fastboot boot c:\adb\mod_boot.img. I wszystko w temacie, śmiga. Co prawda złapałem bootloopa później. Ponieważ dałem komendę: fastboot flash boot mod_boot.img ale tak nie powinno się robić, nie robić z komendą flash. Bo właśnie złapie się bootloopa. :) Postawiłem system na nowo i dzięki temu mam najnowszy firmware i telefon śmiga. :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@DaRkShAdOw Nie poszło niestety. Hmm może jest tak jak mówi @NeoCMnie ma pliku w folderze fastboot. Tylko gdzie ten folder (fastboot) się znajduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pobrałeś ADB prawda? Tam masz plik fastboot.exe czy coś w tym stylu. Tam przenosisz ten plik boot.img
W tedy po wpisaniu komendy plik zostaje umieszczony w urządzeniu. Przynajmniej tak to wygląda w założeniu. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanmod.pl/announcement/2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy33/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności