Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Meizu M2 Note]Ogólna opinia o telefonie


Georgi84

Pytanie

Zastanawiam się nad zmianą telefonu właśnie na model podany w tytule wątku. Proszę użytkowników tego modelu o opinie dotyczące tego fonika. Opłacalny zakup?

http://allegro.pl/meizu-m2-quadcore-16gb-lte-dualsim-13mp-hd-2gb-ram-i5810108742.html

Nie bawi mnie kupowanie bezpośrednio z Chin, a trafił się w X-kom z polską gwarancją gdzie podana cena jest ostateczną, no i obejdzie się bez urzędu celnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Za dużo się nie wypowiem o tej słuchawce.. ale nie inwestował bym w ten produkt, już bym wolał popatrzeć się coś ze stajni Huawei. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No wiesz. Znośne. Ale jest go dużo na rynku. A jak bierzesz telefon, który jest cząstkowo na rynku polskim- to jaką masz opinie?

80% ludzi go wychwali, z tego względu, iż ma nieco lepsze bebechy. 

Możesz kupić i ocenić, drogi nie jest. Być może będzie pokroju jakiegoś Galaxy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdjęcia podobno nie zachwycają, tzn. jedni je chwalą a inni recenzenci już nie, słaby głośnik zewnętrzny (w obecnym telefonie mnie to wnerwia). Do tego dochodzi dziwne/niepełnisprytne tłumaczenie w ustawieniach telefonu... Wszystko to oprócz tłumaczenia mam w obecnej Xperii, gdzie Sony zrąbało aparat po aktualizacji do Lolipopa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W sklepach typu Euro-RTV,Saturn,X-kom też są dostępne. W Media-expert powiedzieli mi że akurat nie mają ale w ciągu 2 dni ściągną....

Ale po namyśle raczej skieruję się w kierunku P8 lite albo Honor 6, mam wrażenie że któryś z nich bardziej mi przypasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
O 8.12.2015o22:03, Tymcio napisał:

Tłumaczenie tworzymy aktualnie naszym zespołem :) Więc o to się martwić nie musisz :) 

A co do zdjęć, cóż...tutaj muszę przyznać, że wszystko zależy od potrzeb użytkownika :)

Hej Szeryf!!!
Jest może już spolszczenie do tego fona...?
Musze coś kupić  a nie chce przepłacać..W ostatnich miesiącach mam pecha i albo się potłucze(J5) albo zgubie(SM-G531F) a i syn mi utopił jednego (jakiś sony)...
A jak się wywali te chińskie krzaczki to myślę że fon da rade moim za potrzebowaniom ...
Poz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności