Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Huawei P8 Lite] Opinie o produkcie


AmonBeats

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Czy ktoś z was posiada ten telefon ? Jakie są zalety i wady tego produktu ? Czy polecielibyście mi go w tej cenie ? Zapraszam do rozmowy i podzielenia się własnymi doświadczeniami z tym telefonem. Pozdrawiam. 

Tak przeglądałem recenzje, czytałem opisy, lecz wiedzy nigdy za mało. Lepiej być pewny i wiedzieć jak najwięcej o sprzęcie, który chce się nabyć niż później żałować kupna

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten telefon od niedawna i jestem pozytywnie zaskoczony, jak dla mnie telefon godny uwagi. Szybki, płynne przejścia i żadnych zawieszek, gry również na nim spokojnie działają, z resztą: 8x1.2 Ghz robi swoje + 2 GB ramu, przez co telefon jest szybki i 16 GB swojej pamięci to również coś. Ja polecam z ręką na sercu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz kolor? I jak wychodzą zdjęcia? Jak z baterią?

Dziewczynie chce zmienić na tego, podoba się jej właśnie biały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolor czarny, ale tylna klapka wygląda dość ciekawie :D Zdjęcia również wychodzą super, aparat ma 13 Mpix i sporo ciekawych opcji, co do baterii, to nie jest jakaś najwspanialsza, ja używam go dość sporo, gram, słucham muzyki, dzwonię i trzyma mi ok. 2/3 dni, jeśli leży nieużywany, to myślę że ok. 5/6 dni potrzyma.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Używam od pół roku. Dość intensywnie - jako mobilne biuro. Non stop internet, duzo aplikacji, aparat, itd Non stop uzywany dual sim.
Bateria mi starcza na bardzo długo - 1,5 dnia (co przy moim uzywaniu naprawde jest dlugo, wczesniej inne telefony padały po 12h).

Zero usterek, zero wad.

Bardzo polecam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam go od prawie roku. Już zacząłem powoli modzić go. TWRP, ROOT, i custom ROM znaleziony na XDA. Teraz czekam na CM13 jesli wyjdzie, bo jest w planach. Już jakieś prace nad nim są. Także, ciekawe jak to się rozwinie. Co do telefonu, używam go często w szkole (profil Technik Informatyk, więc przydaje się szybki telefon do neta itp.) Bateria mi trzyma dzień, czasami nie cały dzień. Aparat spoko, z bliska i z daleka świetne zdjęcia. Telefon wart polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności