Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG L3] CyanogenMod 9 + Root


namito

Pytanie

Witam zrobiłem roota w telefonie wgrałem CM9 i pojawił się problem telefon uruchomił się ale już w słabych kolorach poźniej przywróciłem fabryczne oprogramowanie LG i pojawiło się w tych słabych kolorach logo a potem już tylko biały ekran i reset co to może oznaczać uszkodzona płyta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Coś skiepściłeś :) tyle Ci mogę powiedziec bez niczego. Hmm spróbuj zrobić hard reset telefonu. Jeśli to nic nie da to pewnie uwalona płyta. , moze ktos mial taki sam problem. Ja u kolegi wgrywałem CM i też miał biały ekran tylko że jemu włączało się menu i padał. Nie mam pojęcia co Tobie się stało. Szukaj pomocy w serwisie ale skoro root był to o gwarancji mozemy pomarzyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powiem Ci że oddałem telefon do serwisu i to samo było też nie umiał gość tego zrobić ten sam błąd mu wywalalo co mi tylko ciekawi mnie jedno niby root był wgrany wszystko żebym mógł go zrobić tak jak niby w "biosie" też ale po powrocie do softu LG  nie dało się wejść w ten niby komórkowy bios :) wszystko wymazane było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  1. Jeśli jeszcze nie masz, to zainstaluj sterowniki do Twojego telefonu.
  2. Pobierz z tąd oficjalny firmware, jeśli nie zadziała, to sprawdź ten.
  3. Pobierz i zainstaluj KDZ updater.
  4. Wciśnij power button + volume up w telefonie. Powinien wyskoczyć napis Emergency mode.
  5. Podłącz telefon do komputera
  6. Tak ustaw KDZ updater: type : 3gqt, phonemode : emergency ,kdzfile: <tutaj plik ściągnięty z powyższego linku
  7. Wciśnij button Launch software update i poczekaj, aż program zakończy działanie

Powinien się wgrać oficjalny firmware. Jeśli to nie zadziała, to może być problem z płytą główną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności