Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S3] Jaki najlepszy ROM?


Marcin Kowacki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zwracam się do was z prośbą o doradzenie mi jakie oprogramowanie powinienem wgrać na swojego I9300 w celu osiągnięcia najlepszej wydajności. Myślę nad CyanogenMod 11 ale nie wiem którą wersję wybrać. Oprócz tego proszę o doradzenie czy powinienem zmieniać kernel i ewentualnie na jaki.

Z góry dziękuję ślicznie za pomoc :)

 

@Edit:

Jeszcze znalazłem ten Mod zwany ArchiDroid

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development/rom-archidroid-v2-4-6-power-hands-t2354859

Jest szybszy niż CyanogenMod 11, bądź 12.1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wgrywałem raz koledze ten : http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development/wip-cyanogenmod-12-t2936990.. On uważał , że działał dobrze . Poszukaj też jakiegoś CM 11 na xda ... Zobacz tematy tutaj na forum odnośnie CM 11 i CM 12 . Moim zdaniem lepiej będzie wgrać CM 12 :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem trochę w necie i wg. niektórych ArchiDroid jest szybszy od Cyanogena 11. Niektórzy mówią, że dobry jest też Cyanogen 12.1 ale trochę nie stabilny. Wiadomo, że mod może być jeden na telefonie, więc prosiłbym o polecenie mi tego najlepszego 

 

 
@Edit

Ja wgrywałem raz koledze ten : http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development/wip-cyanogenmod-12-t2936990.. On uważał , że działał dobrze . Poszukaj też jakiegoś CM 11 na xda ... Zobacz tematy tutaj na forum odnośnie CM 11 i CM 12 . Moim zdaniem lepiej będzie wgrać CM 12  :)

 

 

Tak ale ten Mod został "wyparty" przez Cyanogen 12.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin Kowacki

 

Jak Ci zależy na stabilności, a nie na najnowszym Androidzie to bierz CM11. Jeżeli natomiast chcesz miec najnowszego Androida to ArchiDroid będzie najlepszą opcją. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin Kowacki wg mnie archi 3.5(lollipop) najlepszy. Poradnik jest na forum. Poczytaj, tam będą komentarze, dotyczące jego.

Co do instalacji to nie ma problemu, bo obczaiłem na xda. Który kernel polecasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba w wątku o archidroid się zorientowałeś jak z tym

I nie pisz w 5 tematach na raz. Robisz niepotrzebny spam. Nie wiem, pisz w jednym albo utwórz temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności